Grudniownik cz.1 | AgnieszkaD

Hej, hej! Z tej strony Agnieszka i dziś mam do pokazania pierwszą część mojego grudniownika, a właściwie tylko bazy pod grudniowe wpisy. Tworzenie takiej bazy wcześniej uważam za genialny pomysł ze względu na całą masę obowiązków, przygotowań i totalny brak czasu w grudniu.
Do swojego grudniowego notesu używam kitu DECEMBER MEMORIES kit 2021- scrapbook/PL.

Mój notes podobny jest formatem do travelersa, z tym, że jest nieco mniejszy, ma rozmiar 9x18 cm. Do wykonania okładki użyłam bazy z birmaty, którą okleiłam papierem z motywem drewna. Na okładce wśród kilku dodatków znajdziecie cudowne naklejki 3D - alfabet.


Na każdy dzień grudnia przewiduję co najmniej jedną kartę. W zestawie oprócz zimowych papierów znajdują się również biała i kolorowe bazy o tym samym rozmiarze. Zarówno z papierów, jak i z kolorowych baz tworzę karty i dodatki do mojego albumu. Z białej bazy wycięłam różne kształty - tagi, kółka itp. które numeruję stemplami z zestawu.


Część białych baz pochlapałam akwarelami w kolorach pasujących do papierów i dodatków, inne stemplowałam stemplami z grudniowego zestawu. Niektóre karty rozkładają się, a w środku jest miejsce na zdjęcia i zapiski.


Jednolita strona z kolorowej bazy wydawała mi się zbyt ciężka, więc wycięłam z nich tagi i ozdobiłam je dodatkami wyciętymi z papierów oraz wstążkami.Na ten moment stemple występują w notesie tylko jako tło kart, jako tytuły czy dodatki pojawią się w większej ilości po wklejeniu zdjęć. To samo dotyczy naklejek, na tym etapie po prostu nie wiem co będzie pasowało w poszczególnych dniach, będę z pewnością dodatkowo ozdabiać strony na bieżąco.Wszystkie numery dni nakleiłam odrobiną taśmy dwustronnej tak, że z łatwością je mogę odklejać, wklejać pod nie zdjęcia lub zmieniać kolejność kart, jeśli będę miała ochotę.

To wszystko na dziś, kolejne strony pokażę Wam za kilka dni, nie wszystkie jeszcze są gotowe :) Mam nadzieję, że znajdziecie tu kilka pomysłów do wykorzystania w swoich grudniownikach :)

Korzystałam z DECEMBER MEMORIES kit 2021- scrapbook/PL kit oraz printabli - etykietek dodawanych do jako plik do wydruku przy zakupie grudniowych zestawów.

Robiąc zakupy w Studio Forty skorzystaj z kodu rabatowego AGA10 - obniży on wartość całego twojego koszyka o 10%, dotyczy również grudniowych kitów i warsztatów!

Do dzieła!

 

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.