December Memories Kit- Notebook część 2. I Papierowy Skrawek

 Cześć! Najwyższy czas pokazać Wam drugą część mojego Grudniownika, który powstał z zestawu December Memories Kit


 Wydaje mi się, że druga część mojego Grudniownika jest dużo bardziej kolorowa. Znajdziecie w nim znacznie więcej mocniejszych kolorów: czerwieni, brązów i żółtego.   I oczywiście całe mnóstwo powycinanych elementów.
Planuję zrobić w grudniu dużo zdjęć, więc musiałam pomyśleć też o takich przegródkach, aby pomieściły więcej niż jedno zdjęcie. Nie obyło się też bez stemplowania. To mój sprawdzony sposób na stworzenie takiego tła, jakie akurat przychodzi mi na myśl, ale tym razem odbitki stempli zrobiłam zielonym tuszem, dzięki temu obie strony ładnie komponują się kolorystycznie. 


Po lewej stronie kolejny sposób na ukrycie zdjęcia. Aby włożyć lub wyjąć zdjęcie należy klapkę unieść od góry, a przeglądając Grudniownik będę widziała tylko taką część zdjęcia, która będzie widoczna przez wycięty otwór. 

Do dekoracji stron polecam wszelkiego rodzaju skrawki papieru. Można z nich ułożyć ciekawe kompozycje, a jako dodatki niech posłużą Wam elementy powycinane z karteczek do journalingu i etykietki z zestawu printabli do własnego wydrukowania.Na tych etykietkach można umieścić różne informacje: daty, nazwy miejsc. Ja tym razem wykaligrafowałam okrzyk świętego Mikołaja : Ho, ho, ho. 

A tu mamy kolejny pomysł na klapkę ukrywającą część zdjęcia. Po jej uniesieniu ukaże się miejsce na notatki, a zdjęcie będziemy widzieć w całości.

Tak bardzo spodobał mi się pomysł ukrywania zdjęć, że w ostatnim wpisie skorzystałam z tego pomysłu jeszcze raz, al tym razem w postaci ukrytych drzwiczek. Po ich otwarciu ukazuje się miejsce na dwa zdjęcia, ale ja planuję umieścić tam kolaże zdjęć np. z przygotowań do wigilii.

Mój Grudniownik jest już naprawdę niezłym grubaskiem, a przecież nie ma tam jeszcze zdjęć. W tym momencie mam przygotowaną bazę na 24 dni, ale znając siebie, zdjęć będę miałam znacznie więcej, więc pewnie pojawią się kolejne wpisy. Na samym końcu notesu umieszczę kopertę na zdjęcia niewykorzystane lub jakieś drobne dodatki, które zawsze przydają się później. 

Nie pozostaje mi nic innego jak czekać na początek grudnia, gdy mój notes zacznie zapełniać się zdjęciami. 

Pozdrawiam!

Papierowy Skrawek 

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.