December Memories KIT - MINI ALBUM | Kaha

Cześć!


Grudzień niebawem nastanie więc to jest idealny czas na przygotowania do nadchodzących Świąt - jednym z nich jest też tworzenie albumów na wspomnienia czyli tak zwanych Grudniowników właśnie z tego miesiąca.


Dziś mam dla Was inspirację, która powstała z jednego z KITów a której tworzenie sprawiło mi ogromną radość. Jak już  wiecie bardzo lubię gotowe zestawy w których znajdziecie wszystko by stworzyć niepowtarzalne prace :)
Wykorzystałam bazę mini albumu i zestaw dopasowanych do niej rozmiarem papierów - na niektórych mamy już gotowe napisy więc ozdabianie to sama przyjemność.

KIT oprócz bazy zawiera również mnóstwo dodatków - zestawy stempli, enamel dotsy, chipboardy, naklejki, dwustronne karty, papiery scrapowe i jednobarwne i... wiele wiele innych!
Stemple możecie odbijać bezpośrednio na papierze scrapowym ale również na kolorowym i je wycinać, akwarelowym i potem odbitki kolorować - tak jak ja to zrobiłam z kulą śnieżną. Polecam ten sposób bo daje on mnóstwo możliwości kolorystycznych wedle Waszego uznania ;)

Bardzo lubię wycinać elementy z papieru więc i tym razem nie oparłam się pokusie ;) z małych dwustronnych kart powycinałam obrazki, które posłużyły mi jako element kompozycji lub uzupełnienie danej koncepcji.
Stempel ze strukturą drewna idealnie nadaje się do tworzenia teł - można użyć kolorowych tuszy i mieć strukturę o barwie jakiej tylko nam się zamarzy :) i nie tylko do projektów grudniowych! To jest właśnie w takich stemplach uwielbiane przeze mnie - uniwersalność wzoru.Miałam ogromną chęć użyć wszystkiego z KITu bo tyle jest tam pięknych dodatków ale wykorzystam je w kolejnej pracy :)

Mam nadzieję, że choć trochę Was zainspirowałam do stworzenia własnych mini albumów i poczuliście tę magię nadchodzących Świąt. Koniecznie chwalcie się swoimi pracami, oznaczajcie Studio Forty a my będziemy wszystko z ogromną przyjemnością oglądały :)

Trzymajcie się ciepło i zdrowo.
Ściskam!
Kaha
W swojej pracy wykorzystałam:
 

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.