December Memories Kit- Notebook I Papierowy Skrawek

Cześć! Rozpoczęliście już przygotowania do świąt? Myślicie, że to za wcześnie? Oj, nie! To już najwyższy czas! Dlatego zapraszam Was dziś do obejrzenia pierwszej części mojego Notesowego Grudniownika. 

Grudniownik powstał na bazie kreatywnego zestawu , w którym znajdziecie notes, papiery, stemple, naklejki oraz całe mnóstwo wspaniałych świątecznych dodatków.A teraz przyjrzyjmy się kilku stronom:

Na pierwszej stronie przygotowałam rozkładówkę grudnia, na której można odhaczać poszczególne dni. Do udekorowania strony posłużyła odbitka kuli śnieżnej i świeczek pokolorowanych markerami alkoholowymi.

W kolejnym wpisie mamy zrobioną przeze mnie kopertę z imitacją listu do świętego Mikołaja, a po prawej stronie zostawiłam miejsce na pierwsze zdjęcie. W moim Grudniowniku nie umieszczałam na razie numerów poszczególnych dni, ponieważ będę je dodawała bezpośrednio na zdjęcia. 

Na tej stornie mamy zakładkę, która pomieści więcej niż jedno zdjęcie, a do udekorowania prawej strony posłużyły mi elementy powycinane z dodatkowego arkusza printabli, który otrzymujecie po wykupieniu warsztatu grudniownikowego. Z tych dodatków korzystałam wielokrotnie. 


Będę umieszczała w notesie zdjęcia o różnej wielkości, więc musiałam zaplanować dla nich różne powierzchnie.


Ale nie wszystkie muszą być od razu widoczne, dlatego powstała klapka, pod którą można umieścić kolejne zdjęcia lub swoje notatki.

Z zestawów stempli możecie też utworzyć własne tła. Ja postawiałam na bardzo stonowane kolory: dużo bieli, brąz  i troszkę czarnego.


 Za to kolejna strona jest bardzo kolorowa z jeszcze jedną zakładką na duże zdjęcie i mnóstwem dodatków w postaci odbitek stempli, naklejek i printabli. 


Ostatnią stronę tej części Grudniownika udekorowałam kolejną odbitką stempla z kulą śnieżną, ale tym razem w jej wnętrzu umieściłam pokolorowane dzwoneczki.


Natomiast po prawej stronie wpisu, starałam się stworzyć imitację drzwi, które po otwarciu ukazują kolejne zdjęcie. Wstążkę gnieciucha również znajdziecie w zestawie grudniownikowym

Mam nadzieję, że zachęciłam Was do stworzenia swojego Notesowego Grudniownika. Praca nad nim dała mi wiele radości, a sukcesywne dodawanie zdjęć w grudniu, będzie kolejną wielką zaletą posiadania Grudniownika. 

Do zobaczenia wkrótce!
0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.