Zespół projektowy / CREATIVE TEAM

20:19 0 Comments

ANNA IWANOWSKA- Anai

Nazywam się Anna Iwanowska, w sieci znana raczej jako anai. Scrapbookingiem zajmuję się od prawie 9 lat... Ta przygoda zaczęła się jako mała odskocznia od pracy biurowej (od lat pracuję w branży IT) i sposób na spędzanie wolnego czasu, a z czasem stała się ważnym elementem życia i... w zasadzie drugą pracą :) Dzięki tej pasji przeżyłam wiele ciekawych chwil, poznałam wielu ciekawych ludzi (można nawet powiedzieć,  że przyjaciół), miałam okazję współpracować z wieloma polskimi i zagranicznymi firmami.
To, co charakteryzuje moje prace, to dużo mediów, dużo eksperymentów i ciągłe szukanie nowych technik :) Lubię nadawać produktom własny styl i zmieniać ich charakter. Tworzę głównie layouty, asamblaże i wpisy w art journalach. Dużo rzadziej sięgam po kartki czy albumy.
Lubię różnorodność, żywe kolory, artystyczny bałagan i błyskotki :) 
Moje prace (i nie tylko) znajdziecie na moim blogu, instagramie lub FB.


ANNA WIŚNIEWSKA- Wiosanka
AGNIESZKA DAMSKA- AgnieszkaD

Nazywam się Agnieszka Damska, w sieci jako AgnieszkaD. Mieszkam w Warszawie z mężem, dwójką dzieci i stadkiem zwierząt domowych. Scrapuję od kilku lat, a zaczęło się jak to często bywa od papierowych zabaw z dziećmi i tworzenia kartek dla najbliższych. Od tamtego czasu wiele się zmieniło, scrapowanie stało się moją pasją, uwielbiam zamykać chwile z naszego życia na scrapach i w albumach. Ostatnio szczególnie dużo uwagi poświęcam na dokumentowanie wspomnień w formie albumu Project Life. Staram się tworzyć jasne, optymistyczne i pełne kolorów prace, a moja rodzina jest dla mnie niewyczerpanym źródłem inspiracji i głównym tematem moich projektów.

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga, możecie mnie również znaleźć na Facebooku, Pintereście i Instagramie.
MAGDALENA WISIOREK - Papierowy Pokój

Cześć. Mam na imię Magda, moje miejsce w sieci to Papierowy Pokój (papierowy-pokoj.blogspot.com). Jestem osobą, która w życiu szuka kreatywnych wyzwań. Lubię dekorować, zmieniać, skupiam się na detalach, świadczących o wyjątkowości pracy i "tym czymś", na co sama w codzienności zwracam uwagę. Moją miłością od zawsze są stemple. Tak, stemple :) Dlatego tutaj się znalazłam. Czekam z niecierpliwością na to, co dalej.

Hi everyone. My name’s Magda and the ‘Paper Room’ is my place in the network (papierowy-pokoj.blogspot.com). I’m the person who always seeks for creative calls in everyday’s life. I like decorating, changing the substance and I also pay attention to the details. I love stamps so much and yes – that’s the reason I’m here right now! :) I look forward to the new challenges. 
LISA BORBELY - Sweden

Hi, I´m Lisa from Sweden. I have been scrapbooking for 17 years and blogging for 13. I like to do both crafts and memory keeping projects and especially Project Life.

my name: Lisa
i live: on a small island in sweden

i am: 37, a mom to a teenaged girl and a kindergarden teacher
i am also: a passionated photographer and scrapbooker
i collect: stones, angels and memories
i eat: almost anything, but i love chocolate!
i read: lots of blogs and facebook updates, but also crimal novels
i love: my little family, rainbows, old photos, flea markets and heart shaped things
these are always with me: my glasses, rings and the scar after my nearly fatal c-section

my blog includes my everyday life and my crafty adventures!

You can find me:

Facebook: https://www.facebook.com/craftsandmemorykeeping/
My Blog: http://craftsandmemorykeeping.blogspot.se/
Instagram: https://www.instagram.com/lisaborbely/


MARINA GRIDASOVA - Russia

Hello! My name is Marina Gridasova and I'm a passionate crafter! ))) Ever since I was a child I always trying to make something with my hands - stitching, knitting, cross-stitching and several years ago I tried scrapbooking and cardmaking. This hobby is my passion, I can make anything with paper using knowledges from other hobbies and it's really inspiring for me!

link to my blog: http://integra-gm.blogspot.ru/
link to my FB: https://www.facebook.com/marina.gridasova.79
YouTube Channel: http://www.youtube.com/channel/UCwHOmg7FKkTaF8s0TCKV_ng0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie mi miło.