Zespół projektowy / CREATIVE TEAM

12:26 0 Comments

AGATA ARASZKIEWICZ - Bligu 

http://bligu.blogspot.com


ASIA NOWIK
http://feblik.blogspot.com
MAŁGOSIA MOTYKA - Mosia  

http://scrap-pracownia.blogspot.com
KAROLA WITCZAK
http://karolakraftuje.blogspot.com

AGNIESZKA DAMSKA- AgnieszkaDNazywam się Agnieszka Damska, w sieci jako AgnieszkaD. Mieszkam w Warszawie z mężem, dwójką dzieci i stadkiem zwierząt domowych. Scrapuję od kilku lat, a zaczęło się jak to często bywa od papierowych zabaw z dziećmi i tworzenia kartek dla najbliższych. Od tamtego czasu wiele się zmieniło, scrapowanie stało się moją pasją, uwielbiam zamykać chwile z naszego życia na scrapach i w albumach. Ostatnio szczególnie dużo uwagi poświęcam na dokumentowanie wspomnień w formie albumu Project Life. Staram się tworzyć jasne, optymistyczne i pełne kolorów prace, a moja rodzina jest dla mnie niewyczerpanym źródłem inspiracji i głównym tematem moich projektów.

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga, możecie mnie również znaleźć na Facebooku, Pintereście i Instagramie.
MAGDALENA WISIOREK - Papierowy Pokój


Cześć. Mam na imię Magda, moje miejsce w sieci to Papierowy Pokój (papierowy-pokoj.blogspot.com). Jestem osobą, która w życiu szuka kreatywnych wyzwań. Lubię dekorować, zmieniać, skupiam się na detalach, świadczących o wyjątkowości pracy i "tym czymś", na co sama w codzienności zwracam uwagę. Moją miłością od zawsze są stemple. Tak, stemple :) Dlatego tutaj się znalazłam. Czekam z niecierpliwością na to, co dalej.

Hi everyone. My name’s Magda and the ‘Paper Room’ is my place in the network (papierowy-pokoj.blogspot.com). I’m the person who always seeks for creative calls in everyday’s life. I like decorating, changing the substance and I also pay attention to the details. I love stamps so much and yes – that’s the reason I’m here right now! :) I look forward to the new challenges. 
STEPHANIE BERGER - Germany


Hi, my name is Stephanie and i am paper- and photoaddicted.
Everywhere i go i take the camera with me - always looking for a great story to tell or a good picture that shows all the adventures we have.
So there is always enough stuff to scrap about ;-)
I live in Dortmund/Germany together with my lovely husband - he is my photomodel.
I am a scrapbooker for about 11 years now - and it never gets boring.

Greetings Stephanie


Britta Richter Hi, I am Britta from Germany, 42 years old, married and a boy's mum. 
Scrapbooking came into my life in 2013 and since then I love to scrapbook layouts, minialbums and cards.
For me the best opportunity to be creative.

Regards, Britta 

https://www.instagram.com/briri75


MAGDALENA GŁOGOWSKA
https://sioodemka.blogspot.com