Grudniownik cz.2 | AgnieszkaD

Hej, hej! Wpadam dziś z drugą częścią bazy pod grudniownik. Mimo, że to dopiero baza, to już jest całkiem grubiutka, mam wątpliwości czy zmieszczę tu wszystkie zdjęcia :)

Przypomnę, że korzystam z DECEMBER MEMORIES kit 2021- scrapbook kit, ale teraz użyłam również kilku zimowych stempli i dodatków. Ale, ale! W zestawie scrapbookowym są przepiękne cekiny, zamknęłam je w foliowej kieszonce na początku albumu dodając kilka innych świecidełek i wyciętych z kolorowych baz śnieżynek.


Wracając do kolejnych stron, zimowych stempli można użyć na wiele sposobów, można na przykład zrobić z nich tło.Umieściłam w albumie kilka kieszonek, okienek i skrytek na tagi, które posłużą mi na zapiski lub zdjęcia, to się jeszcze okaże :).Odrobina złota w postaci złotej nitki, której można użyć na wiele sposobów, wprowadzi do albumu świąteczny klimat.

W albumie wykorzystałam wszystkie wstążki i sznureczki z zestawu, dołożyłam dodatkowo biały sznurek i jeszcze więcej złotej nitki. Uwielbiam te wszystkie wystające niteczki i sznureczki! Stempli użyłam również do zrobienia własnych diecutsów:
Bardzo lubię używać etykietek. Jeśli zakupicie którykolwiek świąteczny kit lub warsztat, to otrzymacie pdf do wydrukowania z mnóstwem etykietek i innych fajnych dodatków do grudniwnika. Wydrukujcie sobie od razu kilka razy, najlepiej na nieco grubszym papierze, u mnie sprawdza się blok techniczny.Wigilijna strona zawiera rozkładaną książeczkę zrobioną z arkusza w linie, zamieszczę tam małe zdjęcia i notatki.

To wszystko na dziś, będę do Was wracać z tym albumem, ale już wypełnionym :) Mam postanowienie sumiennie go wypełniać!

A Wy? Zaczynacie już tworzyć swoje grudniowe albumy?


Korzystałam z:


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.