Album jesienno-zimowy | Scrapczak

Dzieńdoberek!

Witam się z Wami ze zdjęciami albumu jesienno-zimowego, jaki wykonywaliśmy wspólnie podczas darmowych, dwuczęściowych warsztatów na Instagramie Studio Forty. Podczas pierwszej części od podstaw skleiliśmy bazę albumu oraz konstrukcje stron. Na drugim spotkaniu nadaliśmy kształt całości i ozdobiliśmy kilka kart. Stemple poszły w rusz, teraz album czeka juz tylko na najprzyjemniejsze: wklejanie zdjeć i ozdabianie.

Album ma przygotowane okładki z obu stron. Od frontu jest okładka i część jesienna wykonana z kolekcji HERBARIUM. Okładkę zdobi karta project life z kolekcji oraz kwiaty wycięte z arkusza 30x30.

Strony zostały zamocowane do grzbietu za pomocą sznurka i kleju. Sznurek przeciągnęłam na grzbiet albumu i dokłeiłam do niego kolejny bukiet suszków z jesiennej kolekcji.

Jak wspomniałam, album jest dwustronny: składa się z części jesiennej oraz zimowej. Każda z części jest oznaczona, co widzicie na zdjęciu poniżej. Co ciekawe, do przygotowania każdej z części wystarczyły 3 karty 30x30 per kolekcja. zbigowaliśmy je i pocięliśmy tak, że z albumu zrobiliśmy pokaźnego grubaska z potencjałem na powiększanie stron poprzez kieszonki czy klapki.
Dołożyliśmy do stron z kolekcji nich kilka białych kart do samodzielnego ozdobienia kolorowymi stemplami.

Tutaj przechodzimy płynnie do części zimowej. Ona ma swoją wersję okładki oraz stron, przygotowanych z kolekcji FROSTY SEASON.
Obie części albumu mają swoje kieszonki zrobione z kalek, które są elementem każdej z kolekcji.
Bardzo Wam dziękuję za wspólny czas i do następnego!

Magda
Scrapaczak

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.