Little stories | AgnieszkaD

Cześć, z tej strony Agnieszka. We wrześniu udało nam się wyskoczyć na weekend w jedno z naszych ulubionych miejsc, a szczególnie ulubione przez naszą córkę. Pogoda była wspaniała i udało mi się zrobić dużo fajnych zdjęć. Część zamknęłam w mini albumie, który powstał na zielnikowej bazie.


W okienko, zamiast suszonych kwiatów poleciało urocze zdjęcie i trochę świecidełek. Na "szybkę" nakleiłam dodatkowo tekturkę. Samą bazę okleiłam papierem z kolekcji HERBARIUM i postemplowałam stemplami.


W środku są karty, które zrobiłam z bloczka papierów 15x15 cm przycinając je tylko z jednej strony. Strona otwierająca to karta z zestawy kart do journalingu oraz strona z pozłacanej kalki z dodatkami.
W albumie użyłam mnóstwa stempli, które w kolekcji HERBARIUM są po prostu magiczne! Użyłam również wielu chipboardów i kolorowych naklejek, chipboardowe ramki bardzo fajnie wyciągają akcenty ze zdjęć.
W tym albumie użyłam wszystkich jesiennych zestawów stempli, świetnie się one ze sobą komponują i nadają pracom charakteru. Dawno tak fajnie mi się nie stemplowało!

Użyłam też kilku diecutów i elementów wycinanych z arkuszy - słówek, etykiet, motyli i innych.
Mam nadzieję, że skorzystacie z tej tekturowej bazy, jest świetna nie tylko pod zielnik!

Ciepłej i słonecznej jesieni!

Agnieszka


W pracy użyłam:


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.