Jesienny kuferek | Katarzyna Kowalicka

 Cześć!


Jesień już zagościła na dobre w naszej codzienności i pogodą ostatnio nie rozpieszcza. A mnie się marzy jakiś wypad weekendowy by zostawić wszystko za sobą i pójść przed siebie z jedną walizką :)

I z tej tęsknoty postanowiłam zrobić taką walizkę/kuferek w jesiennej odsłonie.Kolekcja Herbarium pasuje tutaj idealnie - zarówno kolorystycznie jak i wzory na papierze są idealnie dobrane a także die-cutsy już wycięte dopełniają całości. Wykorzystałam również tekturki i enamel dot'sy - ich nigdy nie może u mnie zabraknąć ;)Do ozdobienia wykorzystałam papier i odbitki stempli - starałam się dopasować kolorystykę i do odbijania użyłam brązowego tuszu i również ten kolor posłużył mi to postarzenia brzegów i elementów na kuferku.


W kuferku znajdują się karty wycięte z arkusza papieru, ozdobione dodatkami i stanowią bazę albumową. Nie chciałam ich od razu łączyć gdyż na tych kilku kartach się nie skończy, to wiem na pewno, więc będę powiększała zestaw o nowe elementy, być może w innych kształtach niż karty.
I kiedy uznam, że to już koniec to zdecyduję czy zostawiam ten zestaw luzem w kuferku czy złączę wszystko kółkiem lub dwoma - oba sposoby będą równie dobre :)
A jak wrzucę jeszcze kasztany i żołędzie do wnętrza to będzie zestaw idealny!

Kuferek taki będzie również super pomysłem na prezent - myślę, że w dekoracji świątecznej będzie równie pięknie wyglądał :)

Trzymajcie się zdrowo.
Ściskam!
Kaha


W swojej pracy wykorzystałam:

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.