Kolekcja Frosty Season w dwóch scrapowych formach I Papierowy Skrawek

 Cześć! Mam dzisiaj dla Was dwie całkowicie różne prace, które powstały z zimowej kolekcji Frosty Season . Pierwszą z nich jest oczywiście wpis w notesie:

Tym razem starałam się stworzyć dość minimalistyczny wpis, dlatego nie ma tu zbyt dużo dodatków, jedynie powycinane elementy z arkuszy i następlowane napisy w różnych kolorach i czcionkach. 

Zobaczcie jak niewiele potrzeba, aby stworzyć uroczą zimową scenkę. Wszystkie elementy, które tu widzicie to diecutsy, ja im tylko nieco bardziej poprzycinałam białe obwódki, aby nabrały lekkości  i rozmiarowo pasowały do stron w notesie. 
Jak zawsze, moje wpisy mają jakiś motyw przewodni. Tym razem jest to kolor żółty, który pojawia się kilkukrotnie w różnych elementach: odbitkach napisów i gwiazdce. W tworzeniu napisów staram się korzystać z różnych czcionek  i kolorów, dzięki temu napisy stają się ciekawsze i bardziej przyciągają wzrok. 

A teraz czas na drugą formę scrapową czyli świąteczne tagi do prezentowych torebek. Skąd taki pomysł? Otóż, od jakiegoś czasu pakuję prezenty w papier i torebki ekologiczne, dlatego postanowiłam, że w tym roku, zamiast kupować zawieszki, zrobię je sama.

Ileż tu było mojego ulubionego stemplowania! Wykorzystałam wzory wszystkich śnieżynek i odbiłam je czarnym tuszem, ale żeby nie było tak prosto, to pobawiłam się również w embossing na gorąco.

Do stworzenia tła z napisami wykorzystałam kolorowe tusze, a jeden z tagów ma również odbitkę poinsecji i gałązki świerkowej pokolorowane markerami alkoholowymi.

Do tego kawałki kalki z gwiazdkami, kilka wyciętych elementów oraz kolorowe wstążki gnieciuchy. Dodałam jeszcze odbitki stempli na torebkach, aby fajnie komponowały się z tagami. 

Teraz pozostaje już tylko wypełnić torebki odpowiednimi prezentami. Mam nadzieję, że wykorzystacie ten prosty sposób ozdobienia prezentów.

Do zobaczenia!

Papierowy Skrawek
0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.