Summer greetings! I Papierowy Skrawek

Cześć! 

Skoro lato coraz bliżej, to chyba nie ma lepszego momentu, aby usiąść do tworzenia letnich, wakacyjnych prac, dlatego w mojej dzisiejszej inspiracji znajdziecie trzy kartki tematycznie związane z wakacjami. Ale oprócz tematu są jeszcze dwa elementy, które łączą te kartki. Przyjrzyjcie się im uważnie, a dla niecierpliwych rozwiązanie zagadki znajdziecie pod tym zdjęciem.

Pierwsza rzecz łącząca te kartki, to użycie okrągłych naklejek , a druga to ramki w różnych kolorach i kształtach.

Wszystkie kartki powstały z materiałów wchodzących w skład kolekcji Here&There z niewielkim uzupełnieniem w postaci stempli z innych podróżniczych kolekcji. Na kartce powyżej, do kilku wyciętych elementów z zestawu z  die-cutsami , dodałam pokolorowany markerami stempel deskorolki z zestawu Summer love .  


 

Kółko z napisem time to travel, to wycięty element z jednej z kart do journalingu , a na górze kompozycji umieściłam jeszcze malutką, kolorystycznie pasującą gwiazdkę z zestawu z tekturkowymi naklejkami .

Dziurki dookoła ramki i samej kartki zrobiłam zwykłym radełkiem, dzięki czemu do stworzenia takiej pracy nie potrzebne są żadne wykrojniki.

Do utworzenia tła kartki wykorzystałam papiery z bloczka , które rozmiarowo idealnie pasują do kartek w formacie A6.

Papier on the trail zachwycił mnie jak tylko zobaczyłam go w kolekcji i od razu wiedziałam, że często będzie go można zobaczyć w moich wakacyjnych pracach.

Dół kompozycji tworzy odbitka stempla gór z zestawu Go wild . Nie kolorowałam go po to , aby kontrastował z czarno-białą grafiką wyciętą z karty do journalingu , a po bokach dokleiłam dwa dotsy .

Na kartce znajdziecie też dwa rodzaje naklejek: okrągłą i dwie przeźroczyste z zestawów  Be ready i Go outside

A na koniec karteczka dla miłośników camperów. Tło tej wakacyjnej scenki tworzy papier on the go imitujący mapę.

Pokolorowana markerami przyczepa kempingowa to odbitka stempla z zestawu Camper z kolekcji Beautiful life. Do tego dołożyłam drogowskaz , na którym odbiłam dwa napisy, które znajdziecie w zestawie Summer love

Oczywiście naklejki różnego typu z kolekcji  Here&There również musiały się tu znaleźć. I już miałam zostawić kartkę tak jak jest, ale wśród naklejek tekturkowych znalazłam jeszcze napis let's go camping, który fajnie tu pasuje. 

Ciekawa jestem czy odgadniecie, która kartka nawiązuje do mojej ulubionej formy spędzania wakacji :-)

Pozdrawiam i do następnego razu! 

4 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.