Wakacyjny mini album

 

Hej, z tej strony Agnieszka. Jak Wasze wakacje, jesteście już po, czy dopiero wyczekujecie? Ja pierwszą część urlopu mam już za sobą, a nawet mam już mini album z naszego wyjazdu!


Okładkę albumu zrobiłam z kraftowego kartonu, w którym wycięłam okienko. Na okładce znalazły się stemple z zeszłorocznego zestawu Summer Love oraz tegoroczne All time fav.

W albumie umieściłam sporo zdjęć w formacie 10:15. Użyłam tu matowego papieru do zdjęć, po którym z łatwością można stemplować. Oprócz stemplowania bezpośrednio na zdjęciach robię własne die-cutsy z białego kartonu, i co dla mnie nie typowe - używam kolorowych tuszy! Może niewiele, ale jednak :)Oprócz stempli jak zawsze świetną robotę robią tegoroczne kolorowe i przezroczyste naklejki oraz die-cutsy. Zrobiłam również kilka stron z otwieranymi kartami, używając zeszłorocznych papierów notesowych i tegorocznego dużego arkusza z kartami do wycinania.

 

Jak już pisałam sporo tu dużych zdjęć, ale mam też kolaż wydrukowany właśnie w formacie 10x15, fajnie to wygląda, muszę w przyszłości spróbować innych kolaży.
 

 

Mając drukarkę w domu, można sporo eksperymentować, mam więc również strony ze zdjęciami w formacie 15x20cm.

Nie zapominam również o chipboardach i naklejkach 3D, w połączeniu ze stemplami sprawdzają się super! Róbcie mini albumy, bo to fantastyczna pamiątka!

I bawcie się dobrze w te wakacje!


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.