Art Notebook | Magda Łuczak Art

Hallo, hallo!
Jak tam Wam mijają pierwsze dni wakacji? Ja mam w znacznym stopniu czas na odpoczynek. A że jest to odpoczynek we własnym mieszkaniu, to mogę tworzyć i czerpię z tego niewymowną radość.

Oto kolejny wpis do mojego Art Notebooka, który robi się już niebezpiecznie gruby. Bo przecież wiecie, że lubię warstwy i kostki dystansowe...!


Dzisiaj podzielę się z Wami wpisem ze zjazdu rodziny mojego męża. Spotkanie odbyło się w Kruszwicy i pewnie jeszcze nie raz zobaczycie u mnie zdjęcia stamtąd.


Do stworzenia tła pod obie strony użyłam zielonego papieru z bloczka Notebook Edition HERE&THERE


Tłem dla zdjęcia stała się wstążka, która powstała przy użyciu stempla z zestawu Together forever. Z tego samego zestawu pochodzą również urocze kwiatki i listki. Bardzo je lubię!
Napis Love this to kolorowa naklejka z zestawu Best summer, a dymek z serduszkiem to stempel z zestawu Love&relax z kolekcji Everyday story.


Reszta ozdób to elementy wycięte wykrojnikami z czarnej tektury i papierów HERE&THERE oraz różne naklejki: dotsy, chipboardy i te transparentne też.


Pierwsza strona wpisu łączy się z tą drugą (bardziej ozdobioną) napisem Memories wyciętym wykrojnikiem z czarnej cienkiej tektury.


Subtelne ozdoby to kwiatowy stempel i dotsy, czyli te same elementy, które pojawiają się na stronie głównej.


Wakacje, urlopy czy choćby tylko długie wieczory to doskonały czas do robienia tego, co się lubi najbardziej. Ja lubię tworzyć sama dla siebie.
A Ty? Co lubisz robić w wolnej chwili?

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.