Letnie kartkowanie - Summer Vibes Cards | Karolina - kARTki

 Witajcie!

Dziś pojawiam się tutaj znów w totalnie letnim klimacie z propozycją trzech kartek C&S. Umieściłam na nich wszystko to co kojarzy mi się z latem i wakacjami - podróżowanie, kwiaty, owoce i lody :) Zobaczcie co z tego wyszło...Za motyw przewodni przyjęłam sobie sześciokąt i zobaczcie jak wspaniale wpasowały się tutaj tekturowe naklejki z kolekcji HERE & THERE w tym właśnie kształcie (obok gwiazdek i kółeczek z tego samego zestawu). Wycięłam też heksagony z pastelowych arkuszy z tej kolekcji - Xoxo i Keep Nature Wild.

Dodatkowo znalazły się tu też gotowe elementy z zestawu i wycięte przeze mnie z arkuszy - truskawki, gruszka, kwiaty i dwa kolorowe plecaki. Każda kartka opatrzona jest też napisem, a są to (odcięte od arkuszy) paski z nazwami naszych papierów :) 

A przy tej kartce wykorzystałam arkusz papieru z bloczka 10 x 21 cm.To już wszystko, co na dziś przygotowałam. Mam nadzieję, że te kartki kojarzą Wam się tak pozytywnie jak mnie. Czerpcie z lata wszystko co najlepsze! Pozdrawiam!0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.