Wakacyjne kadry w minimalistycznym wydaniu | Karolina - kARTki

 Witajcie.

Jak Wam mija lato? Ja niestety jestem już po urlopie i zazdroszczę wszystkim tym, którzy jeszcze mają tą przyjemność przed sobą. Ale są też dobre strony tej sytuacji - mam już nowe wspomnienia zatrzymane na zdjęciach, z którymi teraz mogę poszaleć skrapowo. Tym razem przygotowałam dwa layouty - jeden 30x30 cm, a drugi w formacie A4.

Dokumentowanie swoich podróży z kolekcją HERE&THERE to sama przyjemność. Każdy znajdzie coś dla siebie - stonowane kolory, zróżnicowane wzory, podróżnicze elementy, fajne naklejki...
Ja w mniejszym LO oprócz papierów użyłam tylko trzech okrągłych naklejek (mój ulubiony produkt z tej kolekcji) i trzech elementów z zestawu die-cuts, a wszystko idealnie zagrało z moim zdjęciem. Stwierdziłam więc, że niczego więcej nie potrzeba.

Druga praca jest bardziej urozmaicona (użyłam roślinnych stempli, dotsów, naklejek transparentnych i tekturowych) ale nadal minimalistyczna. Bazą jest arkusz 02.Mam nadzieję, że zainteresowały Was te projekty. Jak zwykle życzę Wam dużo twórczych, wolnych chwil.


Pozdrawiam.0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.