Farewell notebook entries I Papierowy Skrawek

 Cześć!
przez ostatni rok miałam ogromną radość tworzyć dla Was wpisy i kartki w ramach DT Studio Forty. Wiedziałam, że gdy nadejdzie moment pożegnania, to najlepszym sposobem będzie przygotowanie górskich wpisów w notesie podróżnika. Dlaczego? Ponieważ moja praca z produktami S.40 rozpoczęła się właśnie od tworzenia w wpisów w travellersie. Ile takich wypełnionych wpisami notesów już mam? Sama nie wiem 😊
A teraz pozwólcie, że zaprezentuję Wam moje dwa pożegnalne wpisy. 
Wpisy powstały z wykorzystaniem kolekcji Here and There z niewielkim dodatkiem elementów z innych podróżniczych kolekcji. Tło pierwszego wpisu powstało z fragmentów różnych papierów z bloczka 10x21cm, a zdjęcie nakleiłam na jedną z kart do journalingu.

Na dolnym rogu przykleiłam trzy naklejki: transparentne i okrągłą .
Na pewno wiecie, że każdy papier w kolekcji ma swoją nazwę, która jest umieszczona na dole kązdego dużego arkusza. Ja te skrawki z nazwą zawsze odcinam i wykorzystuję jako hasła we wpisach, tak właśnie zrobiłam z napisem Here&There. Pasuje tu idealnie. 

Na dole drugiej strony nakleiłam pasujący, wąski skrawek papieru, a na nim odbiłam napis be happy z zestawu Happy plants. Pokolorowana odbitka kaktusa też jest z tego zestawu. Dodałam jeszcze dwa dotsy i naklejkę z zestawu Be ready

A teraz czas na opis drugiego wpisu. Wykorzystałam w nim dwa zdjęcia, które umieściłam na przeciwległych częściach stron.

Kompozycja pod pierwszym zdjęciem to połączenie elementów z różnych kolekcji. Centralnym elementem jest fragment wycięty z jednej z kart do journalingu, pod którym umieściłam chorągiewki wycięte z różnych skrawków papierów. Zawsze staram się wykorzystać takie skrawki papierów, które przechowuję w dużych kopertach lub pudełkach. Do tworzenia małych elementów są idealne. tak jak na poprzednik wpisie, dodałam jeszcze dwa dotsy i okrągłą naklejkę.
Na zdjęciu umieściłam naklejkę z jednej z poprzednich podróżniczych kolekcji oraz tekturkowe serduszko.

Na drugiej stronie mamy drogowskaz, który wycięłam z kartki informacyjnej dołączanej do zestawu z wyciętymi elementami, bo wiadomo, nic nie powinno się zmarnować! Napisy na drogowskazie to dobitki różnych napisów z zestawu Go wild, a na samej górze nakleiłam wycięte elementy z jednego z papierów z kolekcji Here&There.
Mam nadzieję, że wpisy i kartki, które tu prezentowałam zainspirowały Was do stworzenia własnych prac. A  może udało mi się podpowiedzieć Wam jakieś ciekawe rozwiązanie? 
Moja przygoda w DT Studio Forty już się kończy, ale nie kończy się moja miłość do produktów S.40, które, zapewniam, jeszcze nie raz będę wykorzystywała w moich pracach. 
 
Pozdrawiam! I do zobaczenia na IG i scrapowych zlotach!
 
Papierowy Skrawek  


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.