Wakacyjny folder na zdjęcia || Magda papierowy.cekin

Witajcie! Jak spędzacie wakacje ? Ja właśnie korzystam z urlopu, odpoczywam, zbieram kolejne wspomnienia i oczywiście robię dużo zdjęć.

A Was zapraszam na moją nową inspiracje, tym razem jest to mini folder na zdjęcia i zapiski z wakacji. Do jej wykonania użyłam kolekcji HERE & THERE oraz kilku dodatków z kolekcji Everyday story
Folder na zdjęcia  pomieści kilka kadrów oraz różne pamiątki, bilety wstępu czy nasze zapiski. Folder składa się z trzech części. Okładkę zrobiłam z papieru 03 motyw plecaków idealnie pasuje na album podróżniczy. Ozdobiłam ja kilkoma naklejkami tekturowymi oraz  transparentnymi.W środku do ozdobienia użyłam papieru z kolekcji everyday story oraz here&There . W pierwszej części albumu zrobiłam kieszonkę, do której można włożyć zdjęcia, oraz tagi z zapiskami czy inne pamiątki. Jeden z tagów ozdobiłam naklejką oraz odbiłam stemple z zestawu hello beautiful.W środkowej części zrobiłam  mini album z miejsce na kilka zdjęć, które ozdobiłam również naklejkami z kolekcji oraz użyłam stempla serca z zestawu, hello beautiful , który jest bardzo uniwersalny i jest jednym z moich ulubionych.

W środkowej części zrobiłam również kieszonkę, do której można wsunąć zdjęcia ja swoje nakleiłam na karty journalingowe , które przycięłam do odpowiedniego formatu. Zdjęcia okleiłam przezroczystymi naklejkami , których jest ogromny wybór i fantastycznie nadają się do takich prac. Ostatnia strona mini folderu to również miejsce na zdjęcia, które są ozdobione dodatkami z kolekcji, których jest naprawdę masa. Ten mały album pomieści sporo ilość zdjęć i zapisków z podróży. Mój albumik to wspomnienia z zeszłorocznych wakacji. A teraz zbieram zdjęcia na następny album . 

Dajcie znać jak podoba wam się taki album w nieco innej formie.  

Pozdrawiam i życzę udanych wakacji, nie zapomnijcie robić dużo zdjęć. 

Magda


 


 
0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.