Here & There | AgnieszkaD

Cześć, z tej strony Agnieszka. Podczas wakacji oprócz ukochanych i obowiązkowych!  mini albumów uwielbiam również robić layouty! To też jest taka forma utrwalania wspomnień, którą ogląda się super po latach. 

Na dziś przygotowałam dwa wakacyjne layouty, obydwa zrobiłam na kolekcji HERE&THERE. Pierwszy, związany z podróżami i zwiedzaniem miasta.

Na białą bazę nakleiłam kawałki arkuszy ON THE GO oraz ON THE TRAIL i pochlapałam je akwarelą.

Na scrapie są też oczywiście stemple z kolekcji HERE & THERE ale też z innych, letnich kolekcji - LET'S GO, DOTTED FRAMES i HELLO BEAUTIFUL oraz chipboardy i naklejki 3D.


Drugi layout to wspomnienie naszego kilkudniowego wypadu nad morze. Mamy miejscówkę, do której wracamy od kilku lat. Od spanka do plaży dzieli nas nieco drogi przez las, ale nagrodą jest niemal pusta plaża.

Tu użyłam niemal białej bazy, arkusza z małym zielonym akcentem o nazwie HAPPY PLACE i to jest właśnie idealny tytuł dla mojego scrapa! Serio, kocham to miejsce!!!

Na scrapie oprócz stempli z kolekcji HERE & THERE znalazły się równiez chipboardy, die-cutsy i naklejki 3D :)
To wszystko na dziś, wspaniałych wakacji Wam życzę!!!

W pracach korzystałam z:

All time fave - stamp set#163 Here & there - zestaw elementów papierowych / paper die cut elements  Here & there -zestaw 6 papierów 30,5x30,5cm / paper set of 6  (30,5x30,5 cm) 

HERE & THERE- zestaw naklejek tekturowych /  chipboard stickers set HERE& THERE - 3D sticker set -dots  Hello beautiful - stamp set#158 

Love this time - stamp set#161  Dotted frames - stamp set#139

 

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.