summer vibes || Magda - Papierowy.cekin

 Cześć ! 

Jak Wam mijają pierwsze dni lata ? Mam nadzieję, że słonecznie i tak jak lubicie :)  Z moich pierwszych wakacyjnych wypadów powstały wpisy do Notesu, bo jak wiecie uwielbiam robić zdjęcia, a dzięki nim nasze chwile trwają wiecznie. 


Oczywiście wpisy do mojego notesu powstały z kolekcji Here&There uwielbiam ten wakacyjny klimat. Moje wpisy są proste tak aby ich zrobienie nie zajmowało wiele czasu, ale jednocześnie staram się aby zawsze wyglądały ciekawie. Do stworzenia strony w pierwszym wpisie użyłam papierów z kolekcji, nakleiłam je na środek, a do ozdobienia użułam odbitek ze stempli so inspired oraz hello baeutiful. Dodałam jeszcze wycięte grafiki z papieru z bloczku notebook edition, dokleiłam jeszcze kilka transparentnych naklejek oraz tekturowych
 


Drugi wpis powstał na bazie kół wyciętych z wykrojników stworzonych z papierów z bieżącej kolekcji


Do ozdobienia stron użyłam głownie stempli z poprzednich kolekcji, użyłam zestawów hello beautiful oraz on my desk. Uzupełniłam kompozycję naklejką transparentną, które uwielbiam. 
 


 W tym wpisie postawiłam na minimalistyczną ilość dodatków ale całość wyszła spójna i ciekawa. Czasem wystarczy kilka dodatków, zdjęcia i wpis gotowy.  
Jeśli jeszcze nie miałyście okazji stworzyć swoich podróżniczych wpisów to naprawdę wam polecam tą formę pracy , można się nieźle zrelaksować, a później można wracać do swoich wpisów jak do pamiętnika :)  
Pozdrawiam Magda  


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.