Monochromatycznie | Scrapczak

Ależ mnie naszło na kolorystyczny minimalizm! Dacie wiarę?

Uwielbiam kolory. Feeria barw to coś, co jest jakby wpisane w DNA mojego świata. Jednak ostatnio  w moich pracach zobaczycie co? Spokój. 

2020 wystawił nas na próbę. Zaburzył "porządek" świata, naszych codzienności, pozmieniał przyzwyczajenia... Zawirował wszystkim dookoła. Pogmatwał wiele spraw. W tym szaleństwie ja postanowiłam poszukać swojej małej oazy spokoju. Azylu i ukojenia. I jakoś tak wyszło, że odbiło się to na moich layoutach. 

Pierwszy z nich to hołd szarości. Tło powstało z rozcieńczonego wodą szarego brushmarkera. Następnie w strategicznych miejscach dodałam stemplowania. Następna warstwa to ramki z arkusza z kolekcji Boom dia (uwielbiam!) i tekturki, które zabarwiłam czarnym tuszem. By przełamać szarość - dodałam naklejki "półperełki" w kolorach dopasowanych do barw ze zdjęcia. 

Drugi layout to chłodne kolory błękitu/fioletu połączone z ciemnymi literkami. Literki zostały wycięte zarówno z arkusza 30x30 jak i tego o formacie DL - karty do TN. Do tego kilka akcentów stemplowań i gotowe. Zdarza Wam się robić takie monochromatyczne prace?Do przygotowania layoutów użyłam:
0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.