Good things will happen | AgnieszkaD

Witajcie, z tej strony Agnieszka. Dziś chcę Wam pokazać strony w moim albumie, co prawda nie grudniowe, ale też związane ze świętowaniem.
Córka i jej przyjaciółka obchodzą urodziny tego samego dnia, była to okazja do kameralnego spotkania i pamiątkowych fotek z urodzinowymi balonami.

Do oprawy urodzinowych zdjęć wybrałam mix kolekcji Studia Forty. Znajdziecie tu karty z wiosennej kolekcji SO ROMANTIC, letniej BOM DIA oraz zeszłorocznej, jesiennej GAIA. Na rozkładówce znalazły też swoje miejsce urocze naklejki z kolekcji LUNARE.


W pracy wykorzystałam również własnoręcznie zrobione karty. Do ich wykonania użyłam stempli z kolekcji LUNARE oraz najnowszej, jesiennej COZY TIME, które połączyłam ze złotą akwarelą.
Księżycową kolekcją LUNARE ozdobiłam również andrzejkową rozkładówkę w moim plannerze.I na koniec grudniowe strony w plannerze, a właściwie strona tytułowa i plan miesiąca. I tu również pomieszałam nowe i starsze kolekcje, ale tym razem świąteczne: JUST CHILLI'N, JOYFUL oraz dwie tegoroczne NORDICA i WINTER FUN i okazało się, że wszystko do siebie świetnie pasuje!


Pozdrawiam Was ciepło i życzę Wam pięknego grudnia!

Agnieszka


W pracach korzystałam z:

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.