Grudniowe wyprawy | AgnieszkaD

Witajcie, z tej strony Agnieszka. Jesteście już gotowi na Święta? Czy podobnie jak ja, większość przygotowań zostawiacie na ostatnią chwilę? My sobie ten zabiegany, grudniowy czas umilamy długimi spacerami po lasach. A zdjęcia ze spacerów zamieszczam w notesie podróżnika.

Na pierwszy ogień poleciał jesienny notes oraz zimowe papiery, karta i stemple. Już pisałam, jak bardzo lubię wycięte litery z arkusza zimowych papierów NORDICA? Bardzo! Tak bardzo, że ciągle bym ich używała! Są więc na okładce i na grudniowej stronie otwierającej.


Zimowa kolekcja zawiera również alfabet w wersji stemplowanej. Minimalistyczna czcionka sprawdzi się wszędzie, ja za pomocą tych stempli robię tytuły. Poniżej w części stemplowałam bezpośrednio w notesie, a w części wycinałam litery i naklejałam na kolorowy papier.

 

Całość będzie utrzymana raczej w minimalistycznym klimacie. Stemple w części pochodzą z najnowszych kolekcji, ale przeszukałam też swoje zbiory i znalazłam tam wiele stempli ze starszych kolekcji, które świetnie mi się tu sprawdzą!
Bezśnieżny grudzień zachęcił mnie do korzystania jeszcze z jesiennej kolekcji COZY TIME, która kolorystycznie idealnie wpasowuje się w brązy, szarości i zielenie późnojesiennego lasu. 

To wszystko na dziś, życzę Wam pogodnych, miłych i przede wszystkim zdrowych Świąt!
Trzymajcie się ciepło! Agnieszka

W pracy korzystałam z:

Winter Fun -zestaw 18 papierów 15x20cm / set of 18 scrapbook papers 15x20 cm NORDICA -Notebook edition-zestaw 12 papierów 10x21 cm /paper set of 12 COZY TIME -Notebook edition-zestaw 12 papierów 10x21 cm /paper set of 12 

Cozy Home - stamp set#122 Sweet memories - stamp set#125 Treasures - stamp set#126 

Nordica - chipboard stickers set Hello december - sticker set (english) Nordica  - journaling cards (set of 15) 

Notes & Frames - stamp set#112  Days Documented- stamp set#99 Warm & cozy - stamp set#103 

Notes Podróżnika - Journey Notebook WHITE- AW2020 edition0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.