A miało już nie być świątecznie ;) | Scrapczak

Cześć! 

Ostatnio mówiłam sobie, że nie będę tworzyć już inspiracji świątecznych i co? Nie wyszło! A dlaczego? O tym poniżej! :D

Zaczęło się niewinnie, miałam wrócić do nadrabiania scrapków do tegorocznego albumu, ale musiałam pojechać do hurtowni po cekiny i na jednej z półek znalazłam połacie... koronek. Przyjechałam z kilkoma do domu, popatrzyłam na papiery z kolekcji Nordica i w mojej głowie powstał pomysł na kartkę. Musiałam wcielić go w życie. No i po postanowieniu - tak powstała świąteczna kartka. 

Co więcej, wszystkie dodatki to elementy wycięte z jednego z arkuszy Nordica o numerze 06. Jeżeli więc zastanawialiście się, czy wśród papierów Studio Forty można znaleźć drobne elementy do wycinania - udowadniam to pełną gębą. A wycinać to ja lubię, oj lubię... :D

Wisienką na torcie mojej kartki są tekturki Studio Forty. Uwielbiam ich poziom szczegółu, różnorodność i to, że tak świetnie zgrywają się z kolekcjami. Jeżeli nie weryfikowaliście oferty wycinanek - szybciutko sprawdźcie je w sklepie tym bardziej, że aktualnie trwa wyprzedaż.


Ok, ile można pisać o kartce, dość. Przechodzę do kolejnej, tym razem mikołajkowej pracy. Nie ma w niej Mikołaja, ale są prezenty :D Są też akwarele i wycięte elementy z kart DL Nordica. Tak, do powstania LO wykorzystałam tylko karty DL. Fajnie?

Ostatnia praca - aktualnie moja ulubiona. Jako jedyna spełnia założenia powrotu do pracy nad albumem z tego roku. Wracam nią do początków kwarantanny. Prezentuje najróżniejsze rozrywki rodzinne z tego czasu. Bazą jest karta z kolekcji Cozy Time. Stemple, których użyłam są już niestety niedostępne, ale nie martwcie się, w ofercie znajdziecie wiele innych. Jako że trwa wyprzedaż i zbliża się nowy rok, polecam Wam szczególnie te i te. Sama muszę je mieć! :D

Do następnego!

Do przygotowania prac użyłam:


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.