Przygoda czeka - Agnieszka Damska


Cześć! Nazywam się Agnieszka Damska, w sieci jako AgnieszkaD. Mieszkam w Warszawie z mężem, dwójką dzieci i stadkiem zwierząt domowych. Scrapuję od kilku lat, a zaczęło się jak to często bywa od papierowych zabaw z dziećmi i tworzenia kartek dla najbliższych. Od tamtego czasu wiele się zmieniło, scrapowanie stało się moją pasją, uwielbiam zamykać chwile z naszego życia na scrapach i w albumach. Ostatnio szczególnie dużo uwagi poświęcam na dokumentowanie wspomnień w formie albumu Project Life. Staram się tworzyć jasne, optymistyczne i pełne kolorów prace, a moja rodzina jest dla mnie niewyczerpanym źródłem inspiracji i głównym tematem moich projektów.Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga, możecie mnie również znaleźć na Facebooku, Pintereście i Instagramie.
Bardzo dziękuję Monice za zaproszenie, niezmiernie się cieszę, że mogę być częścią tego fanastycznego zespołu! Mam nadzieję, że uda mi się Was zainspirować moimi pracami z użyciem produktów Studia Forty.

Na dziś przygotowałam dwie rozkładówki z mojego Project Life. Udało mi się przechwycić kilka zdjęć z obozów moich dzieci, więc powstały wpisy w albumie. Na pierwszy ogień idzie Filip na obozie sportowym.
Użyłam tu stempli z kilku zestawów Studia Forty, dzięki którym w prosty i szybki sposób można stworzyć własne karty do pocket scrapbookingu.


W projekcie użyłam stempli z zestawów: "Adventure" - stamp set #6, "Dreams don't work" - stamp set #7 "Exploring" - stamp set #5 "Life is Sweet" - stamp set #2 "Patterns 2" - stamp set #9 ,
kart do pocket scrapbookingu: Everyday cards - scrapbooking cards 
oraz naklejek: Cross - stickers, Everyday words - stickers, Insta Shapes - stickers, Just WORDS - stickers set #1 , Word flags - stickers .  Jeśli podoba się Wam mój projekt, to zapraszam za tydzień na drugą część obozowego wpisu :)
Agnieszka 

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.