Zima, Zima, Zima....?

Witajcie serdecznie

Pewnie zdziwieni jesteście, .."ale jak to Zima"? No tak, dokładnie. Pomimo słonecznej i ciepłej pogody za oknem, wiele scraperek już zasiada do tworzenia zimowych albumów czy kartek. Okres świąteczny tutaj zaczyna sie dużo wcześniej.

I dlatego własnie my dzisiaj chcemy Was trochę zainspirować zimowo.

W sklepie od wczoraj pojawiły sie na półkach nowości - zestawy stempli zimowo -świątecznych, kart do pocket scrapbookingu, oraz chyba najciekawsza propozycja- kit Grudniownik 2016, dzięki któremu uwiecznić można w kreatywny sposób wydarzenia grudnia.

Nasze zimowe i świąteczne stemple wpadły też w ręce mega zdolnej Doroty Kopeć, która przy ich pomocy stworzyła wspaniały album świąteczny. 
Dorota dodatkowo nasze stemple połączyła z pasującymi do nich tekturkami ze Scrapinca. Popatrzcie tylko ile tutaj jest pięknych szczegółów.





















Wszystkie wykorzystane stemple, oraz niektóre tekturki znajdziecie również w naszym zestawie Grudniownik 2016 ( do kupienia TUTAJ).




Czy nie poczucliście klimatu zimowo-światecznego? Mamy nadzieje, że jesteście zainspirowani na tyle, aby samemu zacząć tworzyć coś  w podobnym klimacie.

Monika

1 komentarz:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.