Notes Podróżnika cz.1 / Traveler's Notebook pt.1

Witajcie na blogu Studio Forty.


Jestem Monika, znana jako MonaGee, i dla Studio Forty projektuję stemple oraz naklejki. Moje projekty- tym razem tekturek,  możecie również znaleść na półkach sklepu Scrapiniec.pl .


Dzisiaj chciałabym przybliżyć Wam ideę Notesu podróznego, który jest ostatnio coraz bardziej popularny wśród scraperek.
 Dla mnie osoby, która przerzuciła sie z LO na Project Life, opcja TN jest kusząca, ponieważ jest szybką metodą uwieczniania wspomnień.
Pierwszy notes powstał z lipcowego wyjazdu na Roztocze ze znajomymi i ich dziećmi, i powiem Wam że forma tego albumu sprawdziła się tutaj idealnie.

Bazę stanowi notes dostępny w sklepie  w dwóch wersjach - z białymi kartkami gramatura 120g, oraz z kartkami w kolorze manila ( przełamana biel) o gramaturze 160g.

Wykorzystałam zestawy stempli: ALPHABET CLEAR , EXPLORING , LIFE IS SWEET ,  DREAMS DON'T WORK i THANK YOU , ale  też naklejki przeźroczyste COOL WORDS , EVERYDAY WORDS i  SPLASHES , i naklejki kolorowe STARS oraz GEOTAGS.

Juz niebawem również pojawią się w sklepie karty do pocket scrapbookingu, które możecie zobaczyć również na stronach mojego TN.

Uwaga, dzisiaj będzie dużo zdjęć :)Mam tez kilka detali, żebyście zobaczyli jak się wszystko ładnie komponuje:Na sam koniec jeszcze pokażę Wam okładkę do notesu. Możecie ją kupić w sklepie w 3 kolorach - kremowy biały, czarny i brązowa naturalna.

Czarna z nich jest najbardziej miękka i delikatna w dotyku, i to właśnie ją wybrałam na swoją okładkę. Dzięki dwóm gumkom można zapakować od razu długopisy, klej, a nawet bloczek do stempli i tusz ! 

W okładkę zmieszczą się dwa-trzy notesy, oczywiście to też zależy jakie Wam urosna grube w czasie ich ozdabiania :)

Bardzo Wam dziękuje za wizytę na blogu i zapraszam do sklepu. Pamiętajcie, że rejestrując sie w sklepie, opróćz możliwości tworzenia "wish list" otrzymujecie do pierwszych zakupów rabat 5%.

MonaGee

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.