Mediowe tagi w duecie


Hej kochani :)
Przybywam dziś do Was z kolejną inspiracją i oczywiście nie mogło być inaczej - w ruch poszło dużo mediów, ale kropką nad "i" są oczywiście cudne stempelki Studio Forty. 
Jeśli chodzi o mixed-mediowe eksperymenty, to mam swoją ukochaną formę - a mianowicie tagi. Najchętniej w duecie :) Są wdzięczne, niewielkie i mogą stanowić ozdobę same w sobie (można je postawić, albo powiesić), ale mogą też być dodatkiem do jakiegoś prezentu na przykład. 
Tak czy siak - tagi uwielbiam i często testuję na nich nowe techniki, a tym razem nie mogłam się oprzeć i ozdobiłam je napisami z cudnie romantycznego zestawu "Life is sweet".
Istotna informacja - w tym niewielkim przecież zestawie znajdziecie dużo małych stempelków, które można sobie dowolnie układać i komponować. To jest super rozwiązanie, które daje duże możliwości!Stemple odbiłam wodoodpornym tuszem (StazOn) na papierze akwarelowym, a następnie pobawiłam się mocno rozcieńczonymi farbami akwarelowymi Ecoline. Efektem są delikatne dwutonowe przejścia kolorystyczne. 
Jak widać stemple odbijają się idealnie!
 


Mediowe tagi rozjaśniają swoimi wesołymi kolorami mój scrapowy kącik :) Mam nadzieję, że i Wam trochę rozjaśniły dzień :) 

pozdrawiam serdecznie
Anai

2 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.