Artystyczny bałagan - Anai

Hej Kochani :) 
Nazywam się Anna Iwanowska, w sieci znana raczej jako anai. Scrapbookingiem zajmuję się od prawie 9 lat... Ta przygoda zaczęła się jako mała odskocznia od pracy biurowej (od lat pracuję w branży IT) i sposób na spędzanie wolnego czasu, a z czasem stała się ważnym elementem życia i... w zasadzie drugą pracą :) Dzięki tej pasji przeżyłam wiele ciekawych chwil, poznałam wielu ciekawych ludzi (można nawet powiedzieć,  że przyjaciół), miałam okazję współpracować z wieloma polskimi i zagranicznymi firmami.
To, co charakteryzuje moje prace, to dużo mediów, dużo eksperymentów i ciągłe szukanie nowych technik :) Lubię nadawać produktom własny styl i zmieniać ich charakter. Tworzę głównie layouty, asamblaże i wpisy w art journalach. Dużo rzadziej sięgam po kartki czy albumy.
Lubię różnorodność, żywe kolory, artystyczny bałagan i błyskotki :) 
Moje prace (i nie tylko) znajdziecie na moim blogu, instagramie lub FB

Na pierwszy ogień z wykorzystaniem produktów Studio Forty przygotowałam scrap z mediowym tłem. Niby wykorzystałam typowy papier do scrapbookingu, a jednak nadałam mu nowy charakter, kolory i styl. Moim hasłem przewodnim stał się napis z zestawu stempli "Dreams don't work" - idealny do scrapa ze zdjęciem z remontu, prawda? :) 
Bez pracy nie ma kołaczy, a artystyczna dusza nawet podczas remontu znajdzie przestrzeń na rozwijanie swojej kreatywności :)
   

Jak remont, to i bałagan - chlapnięcia, przybrudzenia, przetarcia. To typowe dla mnie elementy, ale też tutaj szczególnie chciałam je podkreślić. Jako dodatki świetnie też sprawdziły się tagi w kolorze kraftowym - zestawy średnich i małych tagów znajdziecie w sklepie Studio Forty. Kolejny ważny element to naklejki na przezroczystym tle. Wykorzystałam zestaw "Splashes" na tle mojego scrapa i napis z zestawu "Everyday words", który umieściłam bezpośrednio na zdjęciu.

A zwróciliście uwagę na złote gwiazdki? Stemple świetnie się sprawdzają nie tylko z tuszami, ale też z farbą. Pamiętajcie tylko, żeby je umyć jak najszybciej po użyciu :)


Muszę przyznać, że produkty Studio Forty bardzo mi przypadły do gustu i bardzo się cieszę że w najbliższych miesiącach będę z nimi pracować. Mam nadzieję, że i Wam spodobają się moje prace i poczujecie się zainspirowani :) 


Pozdrawiam serdecznie i życzę Wam miłego twórczego poniedziałku!


Anai - Anna Iwanowska.

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.