Szalone dni - Ania Wiśniewska


Witajcie kochani!
Jest mi niezmiernie miło, że mogę się z Wami spotkać w tym wspaniałym, nowym miejscu :-)
Nazywam się Ania Wiśniewska, w scrapowym świecie posługuję się też nickiem Wiosanka. Wraz z rodziną mieszkam pod Koszalinem, blisko Bałtyku. Jestem mamą dwóch ruchliwych, cudownych chłopców, którzy są głównymi bohaterami większości moich prac :-)

Scrapuję od ponad 5 lat, szczególnie pokochałam tworzenie layoutów, które są dla mnie tym co w scrapbookingu najważniejsze - łapaniem i utrwalaniem chwili. Lubię też zamknąć istotne wspomnienia w albumie, poeksperymentować na kartce czy też pobawić się mediami na blejtramie. Moje prace są kolorowe, delikatnie mediowe, lekko bałaganiarskie, pochlapane i przeważnie "chłopakowe" :-)

Znajdziecie mnie na blogu, facebooku, instagramie oraz platformie pinterest.


Moją pierwszą inspiracją dla Studio Forty jest kolorowy, troszkę zwariowany letni layout. Umieszczone na nim zdjęcie w pełni oddaje nasze charaktery :-)


Dla uzyskania letniego, bałaganiarskiego, wakacyjnego efektu użyłam kolorowych chlapań oraz wielu stempli Studio Forty z zestawów "Patterns 1", "Life is sweet", "Dreams don't work" oraz "Adventure".Lekką kompozycję scrapa podkreślają kraftowe tagi oraz małe, kolorowe naklejki - gwiazdki.
Mam nadzieję, że moja praca spodobała się Wam i spowodowała, iż wróciliście myślami do wakacji :-)
Gorąco Was zachęcam do sięgnięcia po produkty Studio Forty. Mnie pracuje się z nimi znakomicie i już nie mogę się doczekać naszego kolejnego spotkania i inspiracji :-)

Pozdrawiam Was serdecznie! Do zobaczenia już niedługo!


Ania Wiśniewska - Wiosanka
0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.