Kocham Cię jak stąd do Księżyca | Ania Komenda


Witajcie. To mój pierwszy post dla Studio Forty więc pozwólcie, że się przedstawię. Mam na imię Ania, w świecie skrapowym znana również jako Moriony. Mieszkam pod Warszawą z moją rodzinką: mężem, dwiema córkami i psem. Z wykształcenia jestem przyziemnie (dosłownie i w przenośni ;) ) geologiem. Scrapbooking poznałam ponad 7 lat temu i chyba nie muszę dodawać, że była to miłość od pierwszego spojrzenia i na wieki. Uwielbiam tworzyć layouty i albumy ze zdjęciami moich dzieci. Są dla mnie esencją scrapbookingu, który z założenia ma służyć zachowywaniu wspomnień. Tworzę również albumy Project Life, ale nie dzielę się nimi w sieci na bieżąco. Uwielbiam kolory i zazwyczaj moje prace są ich pełne. Lubię proste, graficzne wzory pomieszane z lekką nutką mediowego bałaganu. Mój styl ciągle ewoluuje. Lubię próbować nowych technik i stylów ale zawsze wracam do mojego kolorowego i lekkiego.

Zapraszam Was na mojego bloga, gdzie dzielę się swoimi pracami. Możecie mnie również znaleźć na Facebooku. Jeśli chcecie mnie poznać trochę bliżej, odwiedźcie mnie na Instagramie gdzie dzielę się zdjęciami zarówno z życia jak i skrapowymi.

Pierwszą inspiracją, jaką chcę Wam pokazać jest kartka stworzona z zestawu stempli "Moon and stars". Pomysł na nią wpadł mi do głowy jak tylko zobaczyłam ten boski księżyc. 
  


Tło mojej kartki namalowałam farbami akwarelowymi a napis i gwiazdki wykonałam za pomocą embossingu na gorąco.Część elementów podkleiłam kawałkami tektury tworząc trójwymiarowe warstwy.


Cały proces twórczy nagrałam dla Was na wideo. Mam nadzieję, że tutorial Wam się spodoba.


Dziękuję Wam z odwiedziny i widzimy się już niedługo z kolejnymi inspiracjami z użyciem bajecznych stempli ze Studio Forty.Ania

2 komentarze:

  1. Aniu, jestem Twoją wielką fanką :) Cieszę się, że będziesz tu inspirować. Kartka superaśna jest, uwielbiam klimaty kosmiczno-niebiańskie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. To jeden z tych stempli, który po prostu uwielbiam od pierwszego wejrzenia! Fantastyczna kartka - ile można wyczarować z gwiazd :)

    OdpowiedzUsuń

Zostaw komentarz, będzie nam miło.