Jesienne kartki | Ania Komenda


Witajcie. Dzisiaj moja pora na porcję inspirujących projektów. Wiem, że dla wielu z Was jesień to najmniej ulubiona pora, ale ja bardzo ją lubię (no może  zmałym wyjątkiem listopada, który był dla mnie zawsze najbardziej przygnębiającym miesiącem w roku). Lubię jeienną, ciepłą paletę barw, długie wieczory przy skrapowym biurku lub książce, luz przed nadciągającą świąteczną gorączką. Lubię też tworzyć jesienne projekty. Tym razem zainspirowana powoli pojawiającymi się za oknem ognistymi barwami  stworzyłam trzy kartki. Każda z kartek jest nieco inna ale wszystkie dzielą tą samą paletę barw.


 Pierwsza z nich to kartka motywacyjna, zachęcająca do wytrwałości i działania. Jest bardzo prosta ale jednocześnie kolorowa i dynamiczna. Wykorzystałam przy jej tworzeniu zestaw stempli "Exploring". Druga kartka to radosne kleksy, naklejki - etykietki i kilka transparentnych napisów. Wykorzystałam również transparentne naklejki liście z najnowszej kolekcji "Fall is here". 

Taka kartka nada się idealnie jako dodatek do urodzinowych życzeń.Ostatnia kartka to właściwie taka jesienna walentynka. Wypełniona jest jesiennymi akcentami stworzonymi dzięki świetnym obrazkom, również z kolekcji "Fall is here". 


Tytuł kartki stanowi okrągła naklejka z jesiennej serii.To wszystko na dzisiaj. Dziękuję Wam za uwagę i odwiedziny.

Ania

Materiały:

2 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.