Stay with me / Ania Wiśniewska

Dzień dobry!
Niestety mamy już jesień. Niestety - bo ja bardzo tej pory roku nie lubię. Nie da rady z jej nadejściem nic zrobić, trzeba więc ją jakoś przeżyć. A jak sobie z tym poradzić? Gdy nie da się już biegać po lesie (bo deszcz) ani jeździć na rowerowe wycieczki (bo deszcz), najlepiej chyba z kubkiem gorącej, aromatycznej herbaty schować się pod kocem i... czytać książki :-)

Na nasze dzisiejsze spotkanie przygotowałam jesienną zakładkę do książek, w której wykorzystałam nasze nowości - jesienne produkty, które możecie nabyć TUTAJ.

Tę jesienną zakładkę wykonałam z tego samego papieru, z którego niedawno zrobiłam bardzo letniego scrapa. Nie było to zamierzone, ale stało się dowodem tego, jak ważne w scrapowaniu są odpowiednie dodatki :-) To one nadają każdej pracy charakteru i to dzięki nim możemy przelać na papier nasze emocje.

Jeśli bardzo lubicie jesień, a nawet gdy - tak jak ja - w ogóle jej nie lubicie, ale chcecie ją jakoś oswoić, koniecznie zajrzyjcie do sklepu Studio Forty. W zakładce "Fall is here" czekają na Was same cudowności :-)
Materiały:
"Life is Sweet" - stamp set #2
"Wow coffee" - stamp set #12
Fall is Here- CIRCLE stickers
Fall is Here- DIE CUT elements
Fall is Here- LEAVES -transparent stickers
Everyday cards - scrapbooking cardsDo zobaczenia już niedługo!
Ania Wiśniewska2 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.