Wiosno przybywaj! | AgnieszkaD

Hejka, z tej strony Agnieszka. Kwiecień wita nas śniegiem, a mnie marzą się już ciepłe i słoneczne dni. Miałam nadzieję, że pierwsze wiosenne inspirację zrobię z tegorocznymi zdjęciami budzącej się wiosny, no ale cóż... wiosennymi zdjęciami z lat ubiegłych przywołuję wiosnę. Wiosno przybywaj! Czekamy!


Użyłam białej bazy, którą pochlapałam akwarelą oraz obydwu stron wiosennego arkusza nr 05 z kolekcji EVERYDAY STORY. Bardzo lubię używać stempli ze słówkami i napisami, w kolekcjach Studia Forty jest ich spora ilość, mając kilka ulubionych zestawów można stworzyć wiele fajnych kombinacji. W tej pracy znajdziecie cztery zestawy z różnych kolekcji, uwielbiam je mieszać między sobą.

W drugiej pracy użyłam tego samego papieru, ale w wersji notesowej oraz stempli i dodatków w całości pochodzących z kolekcji EVERYDAY STORIES.


 Niektórzy próbują przespać resztki zimy otulając się ciepłym kocem i mruczącym kotem.

Z kwiecistym arkuszem i kolorowymi dodatkami fajnie komponują się czarno-białe zdjęcia. Dodatkami w tej pracy oprócz stempli i naklejek są elementy wycięte z arkuszy, w tej kolekcji jest ich wyjątkowo dużo, można poszaleć. 

To wszystko na dziś, trzymajcie się ciepło!

AgnieszkaD


 W pracach korzystałam z:0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.