Miłosny exploding box | Magda -papierowy.cekin

Witajcie! 

Mam nadzieję, że wypoczęliście po weekendzie i naładowaliście baterię na kolejny tydzień. Dziś mam dla Was miłosny, trochę romantyczny  exploding box idealny na zbliżający się sezon ślubny. 
Do stworzenia boxa użyłam kwiatowych papierów z kolekcji herbarium oraz dodatków z kolekcji everyday story.  Połączenie tyh dwóch kolekcji daje naprawdę super efekt. Wierzch pudełka jak i jego środek jest minimalistyczny, górę ozdobiłam jedynie wyciętymi grafikami, które powstały z odbitych stempli hello beautiful użyłam serduszka oraz napisu happy day, ten motyw będzie się powtarzał w całym boxie. W środku do ozdobienia pudełka użyłam stempli z dwóch kolekcji herbarium i everyday story  (dokładnie tych oraz elementów kwiatowych z  moments set.). Ścianki okleiłam papierem z kolekcji HERBARIUM 03.
 Na dwóch bocznych ściankach umieściłam kieszonki, do których można wsunąć prezent bądź życzenia. Kieszonki ozdobiłam jedynie  odbitymi elementami ze stempli,  użyłam stempli  z zestawu so inspired i hello beautful .
Na środku umieściłam harmonijkę, do której można dokleić zdjęcia bądź wpisać dobre słowa. Okleiłam ją papierami z kolekcji everyday story 
Box utrzymany jest w klimacie minimalistycznym ale ciepłe kolory i miłosne akcenty dodają mu uroku. Mi bardzo się podoba efekt końcowy, dajcie mi koniecznie znać jak Wam podoba się mój box :)

Pozdrawiam Magda !

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.