An accordion mini album for INSTAX photos | Magda Łuczak Art

Hej kochani! 
Jak się macie po weekendzie? Ja spędziłam go twórczo, robiąc pracę do dzisiejszego postu.

Oto mały album harmonijkowy o wymiarach 11,5×16,5 cm. Jeśli chodzi o grubość, to urósł mi aż do 5 cm, ponieważ lubię usztywniać karty albumu beermatą, co mocno dodaje objętości.


Jak widzicie na stronie tytułowej, wykorzystałam do tej pracy mnóstwo produktów z różnych kolekcji.
Papiery pochodzą z kolekcji Nordica, Cozy time i Frosty season. Czy patrząc na ten album powiedzielibyście, że dwie z tych kolekcji to kolekcje zimowe? To ogromna zaleta produktów Studio Forty, że można je wykorzystywać do prac o przeróżnej tematyce! 


Same stemple pochodzą aż z dziewięciu zestawów: Herbal storiesLovely dayMoon kiss, Together foreverMomentsMagicNote to selfBest day Oh, baby. Wszystkie te zestawy dostępne są w sklepie w dużych ilościach, więc zachęcam do nabycia!


Ponieważ jest to album na zdjęcia, to na okładce umieściłam kilka ramek fotograficznych wyciętych wykrojnikami oraz tekturowe ramki z zestawu Story details. Takie grube ramki (i nie tylko ramki) to świetny dodatek do przestrzennych prac.Napis Baby i chipboard Memories od razu wskazują adresata i przeznaczenie tego albumu.


Ten album w zamyśle ma być na podłużne zdjęcia z INSTAXa, ale oczywiście można w nim umieścić zwykłe zdjęcia, wcześniej przycięte do odpowiednich rozmiarów.Album pomieści aż 12 zdjęć, a każda jego strona ozdobiona jest napisami i wyciętymi elementami, które powstały dzięki wymienionym na początku zestawom stempli. 
Wprost przepadam za kropkami emaliowanymi, więc i tutaj nie mogło ich zabraknąć.


Naprawdę świetnie spędziłam wolny czas pracując nad tym albumem. Tworzenie, czyli robienie czegoś z niczego (choć wielkim nietaktem byłoby nazwanie produktów Studio Forty "niczym"!), daje tyle satysfakcji! Polecam Wam to, jako świetny odstresowywacz!

Uściski!
Magda Łuczak Art

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.