Happy Birthday!


Cześć Wam! Dziś mam do pokazania coś innego niż zwykle, coś czego w ogóle nie planowałam, ale co robić, kiedy Synuś przychodzi na dwie godziny przed imprezką z pytaniem czy zapakuję mu prezent, tylko jakoś tak ładnie, bo to dla koleżanki plastyczki... A tu okazuje się, że w domu nie ma ani skrawka papieru do pakowania ;)

Jeśli masz w domu kolekcję LET"S PARTY to masz wszystko, czego potrzeba do zrobienia fajnego opakowania. Ja wybrałam arkusz CELEBRATE i z pomocą bigownicy w kilka minut zrobiłam bazę, czyli pudełko-torebkę na prezent

Na moją bazę zużyłam cały arkusz papieru, miała ona wymiary 2,5x3,25x10 cali z zakładką na sklejenie. W górnej części torebki zwykłym dziurkaczem zrobiłam dwie dziurki na tasiemkę. Na turkusowej tasiemce zawiązałam zestaw urodzinowych tagów. Pierwszy z nich jest wycięty z białej bazy, stempel "just for you" nastemplowalam pasującym do wstążki i papieru turkusowym tuszem. Pod nim kolejne tagi, już na kolorowych papierach.

Na tagach znalazły się również wycięte z notesowej wersji papierów urodzinowe elementy i słówka.

Jakbym miała jeszcze troszkę czasu to z pewnością poleciały by tu jeszcze jakieś chipboardy i więcej naklejek, ale presja czasu była i ledwo zdjęcia zdążyłam zrobić :) Filip w tym roku skończył 18 lat, więc szykuje się wysyp osiemnastek, myślę, że ta kolekcja przyda mi się jeszcze wiele razy :)

Tym czasem z tej samej kolekcji powstało kilka stron w albumie PL związanych z rodzinnymi uroczystościami. Jedną z tych uroczystości jest osiemnastka Filipa w bardzo skromnym, rodzinnym składzie ze względu na szalejąca wtedy pandemię. 

Oprócz fantastycznych urodzinowych kart w albumie zamieściłam wyjątkowe życzenia jakie w formie pisemnej Filip dostał od Dziadka. Moje dzieci mają fantastycznego i kreatywnego dziadka! Dziadek tworzy nam tego typu eseje na różne rodzinne święta, jest to niesamowita pamiątka na przyszłość! Bardzo to doceniamy! Oprócz urodzinowego eseju Dziadek przygotował Dodatek Specjalny - Filipowe Zagadki - całkiem trudny quiz przy którym świetnie się bawiliśmy :)

Wszystkie te skarby ukryłam pod zimową kalką w gwiazdki, która super pasuje do urodzinowych prac. Naklejki i inne ozdoby przykleiłam bezpośrednio na koszulkę.


Album Project Life jest naszą podstawową formą zachowywania wspomnień, to cudowne jest mieć cały rok zamknięty w takim albumie! Serio warto mieć taki album!

To wszystko na dziś :)

Agnieszka


 W pracach korzystałam z:

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.