Mini album na wiosenne wspomnienia | Karolina k-ART-ki

 Witajcie!

Wciąż nie mogąc doczekać się prawdziwej wiosny, przygotowałam mini album w pudełeczku, wypełniony kwiatami i miłymi wspomnieniami. Niestety teraz jeszcze trudno o takie wiosenne zdjęcia, więc musiałam użyć tych z ubiegłego roku. Aktualne jest tylko to z tulipanami (które nadal stoją w wazonie na moim stole).Tym razem również wykorzystałam kolekcje EVERYDAY STORY i HERBARIUM, w postaci papierów i cudownych transparentnych naklejek - zestaw Let's Create, Mój Dzień oraz Herbarium.

Użyłam gotowej bazy pudełka, w którym (za pomocą wykrojnika) zrobiłam "okienko". Wieczko ozdobiłam arkuszem Feeling Good plus kilka kwiatków wyciętych dziurkaczem, a na "szybce" umieściłam naklejkę "Floral stories".
Bazę harmonijkowego albumu wycięłam z arkusza Make Art. Następnie dodałam kolejne warstwy - tutaj pojawiają się papiery 05 i 06 (skorzystałam z bloczka 15x15), moje zdjęcia, naklejki i przycięte karty journalingowe. Kolorowy napis pochodzi z zestawu papierowych naklejek Be Happy.
W przezroczystych naklejkach uwielbiam uniwersalność, łatwość użycia i to, że można je naklejać również na zdjęcia - tak jak zrobiłam tutaj z naklejką "selfie".

Na dnie pudełka też znajduje się jedna z kart do Project Life, ozdobiona piękną roślinną naklejką.
Zbliża się Majówka, więc polecam Wam przygotowanie takiego mini albumu do późniejszego wypełnienia fajnymi wspomnieniami. A wtedy koniecznie podzielcie się z nami efektem! 


Pozdrawiam!0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.