Celebruj chwile! | Karolina k-ART-ki

Cześć.

  Mam nadzieję, że chętnie oglądacie minimalistyczne prace i nie macie dość takich właśnie skrapów. Ja wręcz uwielbiam proste layouty na białej bazie, więc i ten nie mógł wyglądać inaczej. A jeśli dodatkowo, tak jak ja, lubicie cieszyć się chwilą przy porannej kawie, to na pewno przypadnie Wam do gustu. Dla mnie to niesamowita przyjemność wypić gorące, kremowe cappucino lub latte w ciszy i spokoju. Taka chwila tylko dla mnie...


Sięgnęłam więc po papiery i dodatki w ciepłych, pozytywnych kolorach, z dwóch kolekcji - Herbarium i Everyday Story

Zabawę zaczęłam od stempli z zestawu So Inspired oraz jasnoróżowego i beżowego tuszu, tworząc skromne tło (z woskowych pieczątek) i dolny napis. 
Do stworzenia kompozycji użyłam: kawałka arkusza w gwiazdki z bloczka 10x21 cm (Everyday Story), arkusza Coffe Time z bloczka 15x15 cm oraz elementów do wycięcia z arkusza Junk Journal (Herbarium).

Cała reszta to tekturowe naklejki z dwóch zestawów (1 i 2) również z kolekcji Herbarium.I jeszcze najważniejszy stempel "coffee".
A na dodatek mam dla Was jeszcze wiosenną kartkę, bo nie mogę się już doczekać prawdziwej wiosennej magii za oknami.Tutaj główną rolę gra stempel z zestawu So Inspired, dla którego tłem jest papier w kwiaty oraz arkusz w kropki z bloczka 10x21 cm. Użyłam też ponownie arkusza Junk Journal i pięknej kwiatowej grafiki w formie wianka. Dla ozdoby użyłam tylko sznurka i perełek w płynie.


Na dziś to już wszystko. Trzymajcie się cieplutko, a czekając na prawdziwą wiosnę, spędzajcie czas maksymalnie kreatywnie. Serdecznie pozdrawiam!


Karolina0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.