Prosty wpis do TN - Magda- Papierowy.cekin

 Cześć !

Dziś przychodzę do Was z prostym wpisem z mojego TN, mój notes nie jest typowo podróżniczy ale bardziej w stylu "chwytaj zwykłe chwile". Bardzo lubię robić zdjęcia i później je oprawiać w kreatywny sposób. Takie Notesy super się do tego sprawdzają. 
Pierwsza strona to tak zwana strona powitalna. Do jej wykonania użyłam papieru z kolekcji 03 oraz stempli z kolekcji herbarium so inspired w zestawie jest duży wybór napisów, które daje nam wiele możliwości. 

Do wisu użyłam również naklejek transparentnych i kilku wyciętych grafik z kolekcji . Oczywiście w pierwszym wpisie nie mogło zabraknąć motywu roślinnego. 

 
Kolejne strony to wiosenny wpis ze zdjęciem  mojej córka w roli głównej. Do stworzenia tych stron użyłam papieru z kolekcji Everyday story oraz kilku grafik wyciętych z kolekcji. Całość dopełniłam napisami ze stempli z  zestawu so inspired,  użyłam również naklejek transparentnych oraz naklejki ramki. Pracę uzupełniłam kilkoma kolorowymi dotsami. Uwielbiam te kropeczki, dodają uroku każdej pracy. Do wykonania takiego wpisu naprawdę nie potrzeba wiele, a nasze wspomnienia zyskują wspaniała, kreatywną  oprawę. Zachęcam Was do wypróbowania zabawy z TN i do tworzenia swoich cudownych wpisów. Naprawdę super zabawa! 
 
Pozdrawiam Magda!

https://www.instagram.com/papierowy.cekin/

 

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.