Wiosenny Mini Album | Magdalena- papierowy.cekin

Witajcie! 

Lubicie celebrować wspólne chwile? Ja uwielbiam łapać aparatem te zwykłe, ulotne momenty, a żeby zostały one w naszym sercu na dużej warto wydrukować takie zdjęcia i wkleić je do albumu. Ja właśnie stworzyłam swój mini album z kolekcji Everyday story, w którym umieściłam kilka zdjęć z pierwszych wiosennych dni. 

Album składa się z kilku kart, które przewiązałam różowym sznurkiem, a do ozdobienia posłużyły mi grafiki i głównie transparentne naklejki. Na okładkę albumu nakleiłam grafikę z fotelem z kolekcji oraz użyłam naklejkiW albumie użyłam również ramek z kolekcji herbarium , a jako przekładek miedzy kartami posłużyłam mi ozdobna kalkaNapisy z naklejek sprawdzają się super jako opisy zdjęć, ja swoje naklejałam na papier i później wycinałam nożyczkami i dopiero wklejałam do albumu. W albumie, użyłam również kart do jourlingu jako miejsce na zapiski, są one bardzo urocze i rozmiarowo pasowały mi o albumu.


 
W moim albumie oczywiście nie mogło zabraknąć miejsca na moje kwiatki, które przyozdobiłam stemplami serce i motyw roślinny z kolekcji herbariumI ostatnio stronę zdobi kolorowa naklejka z cudownym napisem :) 

Bardzo łatwo i przyjemnie robiło mi się ten mini albumik . Dajcie mi  koniecznie znać czy robicie taki małe projekty ? 

Pozdrawiam , Magda 

https://www.instagram.com/papierowy.cekin/

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.