Wiosenny exploding box jako ślubny upominek

Witajcie!

Zainspirowana wiosną, którą zdecydowanie już czuć i widać dookoła, stworzyłam ten ukwiecony projekt, którym dziś chcę się nim z Wami podzielić. To delikatny, jasny exploding box z mnóstwem roślinnych elementów, idealny jako ślubny upominek zamiast tradycyjnej koperty i bukietu.

Cały urok pudełeczko zyskało dzięki przepięknemu kwiecistemu arkuszowi z kolekcji Herbarium. Aby go nie przyćmić wieczko postanowiłam pozostawić w białym kolorze i takie też dobrałam wstążki. Dodatkowo zawiesiłam mały tag, na którym nastemplowałam napis "happy day" oraz zieloną gałązkę.Wnętrze skrywa dwie kieszonki (np. na banknoty) sklejone na kształt kopert, które ozdobiłam wyciętymi elementami (stworzonymi przy pomocy stempla o wzorze lakowej pieczęci). 
Bazą wszystkich boków jest cudny nakrapiany papier z kolekcji Everyday Story.Na dwóch pozostałych bokach stworzyłam kompozycje w formie bukietów, używając stempli z zestawu Herbal Stories. Następnie dodałam kilka białych roślinnych elementów z wykrojników. Dodatkowo przyozdobiłam je też odpowiednimi do okazji napisami. Najpierw użyłam zielonego tuszu i stempla taśmy, a na nim odbiłam czarnym tuszem napisy z zestawu So inspired.  Dodatkiem są zielone dotsyNa środku można umieścić życzenia lub drobny upominek. 

Pozdrawiam0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.