DIY cards with stamps I Papierowy Skrawek

Cześć!

Tym razem kolekcja Everyday Story zagościła u mnie na kartkach. Znajdziecie na nich dużo stemplowania i kolorowania, czyli to, co lubię najbardziej. 


A oto pierwsza kartka:


Do stworzenia pierwszej kartki wykorzystałam papier Just a note bardzo ładnie komponujący się z papierem kraftowym, który posłużył mi do stworzenia własnego tła, nawiązującego tematycznie do wypoczynku.


Białym tuszem zrobiłam odbitki z prawie wszystkich stempelków z zestawu Love this time, ale dodałam jeszcze dwa stempelki z zestawu Love and relax: napis self care i stempel butelki.


Aby dodać nieco koloru, do kompozycji z wycinanymi elementami dołączyłam pokolorowane serce z zestawu Hello beautiful, a dotsy w kolorze beżowym ładnie zamykają całość.


Druga kartka powstała z połączenia stempli z różnych kolekcji. Na pewno rozpoznajecie napisy z zestawów Love this time  i Love and relax oraz odbitkę tzw. chmurki z sercem z tego właśnie zestawu, ale wróciłam również do stempli z poprzednich kolekcji. Ciekawa jestem czy je rozpoznajecie? Jeśli nie, to pod kolejnym zdjęciem znajdziecie rozwiązanie tej zagadki.


Odbitka butelki i wstążki to połączenie stempli z kolekcji Herbarium i Frosty season


Dla wyróżnienia słowa time, wykorzystałam ramkę w pasującym kolorze, a dwa kolorowe dotsy znów dopełniają całość.


Trzecia kartka powstała na przekór temu, co mnie czeka w tym tygodniu- zdecydowanie nie będzie to chillout time, ale chciałam osłodzić sobie tę perspektywę i dodałam do kartki pasek z odbitką pokolorowanego stempelka z zestawu Love and relax.Napis chillout time, to znów zastosowanie stempli z zestawu Love this time. Pomimo tego, że ten zestaw składa się z samych wyrazów, daje on bardzo dużo możliwości zastosowania, co, mam nadzieję, pokazują moje dzisiejsze prace. 
 
 
Pozdrawiam i do następnego razu!

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.