Kartkowa terapia | Karolina - kARTki

Witajcie!

Kartkowanie zawsze mnie odstresowuje i jest to taki czas tylko dla mnie. Ostatnio jeszcze chętniej korzystam z tego rodzaju "terapii", by choć na chwilę zapomnieć o smutkach i przykrej rzeczywistości. Tym razem postawiłam na jasne, pozytywne kartki, łączące w sobie kolekcje: Herbarium i Everyday Story.


Do dwóch z nich - tych z ręcznymi przeszyciami, użyłam arkuszy z bloczka 10x21 cm. Do trzeciej wykorzystałam kartę journalingową  w delikatne kwiatki i ozdobiłam ją wykrojnikowym wiankiem, dodając stemplowane gałązki, serce i napis "love" oraz chipboardowe serduszko.Do kartki z tęczą użyłam napisu "Hello Beautiful" z zestawu o tej samej nazwie, który odbiłam na elemencie wyciętym z arkusza z kolorowymi "maźnięciami". Przydały się tu także jasnoróżowe dotsy.


Ta kartka będzie idealna do przywitania nowonarodzonej dziewczynki :)Trzecia kartka jest bardziej roślinna - użyłam stempli z zestawu Herbal Stories i Moments. Idealnie wkomponował się tutaj też wazonik z zestawu wyciętych elementów. Całość zdobi napis "happy day" (również z zestawu Hello Beautiful).
Ciekawa jestem, która najbardziej przypadła Wam do gustu.

Pozdrawiam i życzę dużo optymizmu.

Karolina0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.