Collecting moments with Herbarium and Everyday story I Papierowy Skrawek

 Cześć!
Jakiś czas temu udało mi się spędzić kilka fantastycznych dni nad morzem. Był to czas całkowitego odpoczynku, spacerów, delektowania się pysznym jedzeniem i piękną pogodą. Nic dziwnego, że przywiozłam z tego wyjazdu wspaniałe wspomnienia i dziesiątki zdjęć, które nie czekały długo na to, aby znaleźć się w moim notesie podróżnika. Dlatego dzisiaj zapraszam Was do obejrzenia moich dwóch wyjazdowych wpisów.
 

Do stworzenia pierwszego wpisu wykorzystałam kolekcję Herbarium, którą najpewniej wszyscy kojarzą z tematyką jesienną. I słusznie. Ale brązy i beże, które znajdziecie w tej kolekcji, pięknie współgrają ze zdjęciami niebieskiego nieba lub morskiej wody. 

Napis collecting moments wycięłam z jednego z arkuszy z elementami do wycinania. Dodałam do tego ramkę w podobnym kolorze oraz naklejkę tekturową w kształcie serca, natomiast kolorowa tęcza pochodzi z zestawu die-cutsów z kolekcji Everyday story

Na drugiej stronie wykorzystałam ten sam pomysł z wyciętą ramką, ale tym razem za napis posłużyła mi jedna z transparentnych naklejek z kolekcji Everyday Story

W tym wpisie znajdziecie więcej naklejek z obu kolekcji, które idealnie do siebie pasują, co widać na zdjęciu powyżej: naklejka tekturkowa w żółtym kolorze z kolekcji Herbarium została połączona z dwoma naklejkami z kolekcji Everyday story: transparentnym serduszkiem i naklejką imitującą maźnięcie szarą farbą.

W drugim wpisie połączyłam nie tylko naklejki, ale również papiery, dzięki czemu całość prezentuje się w stonowanych odcieniach zieleni i niebieskiego. W końcu to nadmorski wpis.


Połączenie różnych kolorów oraz typów naklejek, dodaje całości ciekawego charakteru. Obie naklejki pochodzą z kolekcji Everyday story, ale różnią się kolorami, czcionką i rozmiarem.

Muszę jednak przyznać, że wśród wszystkich typów naklejek dostępnych w kolekcjach Studio Forty, naklejki transparentne są moimi ulubionymi. Ładnie się prezentują naklejone i na papier, i na zdjęcie.

 
A gdy wpisy mam już gotowe, to zawsze na koniec sięgam jeszcze po dotsy. Dodaję ich raptem kilka, ale to najlepszy sposób, aby wykończyć pracę, bez względu na jej formę, dlatego mam ich zawsze dużo-w różnych kolorach i rozmiarach. 
 
Mam nadzieję, że moje wpisy spodobały się Wam i też spróbujecie stworzyć wpisy z kolekcją Herbarium i Everyday story. Powodzenia!
 
  

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.