Wiosenne trio| Magda - papierowy.cekin

Witajcie!

Jesteście gotowi na wiosnę? U mnie już pomału można dostrzec pierwsze oznaki wiosny. Nowe pąki, krokusy, tulipany ah uwielbiam jak przyroda budzi się do życia i tą pozytywną energię pragnęłam przelać na kartki. O to moje trzy wiosenne kartki, które powstały z dwóch kolekcji  Herbarium i Everyday story


Pierwsza kartka w formie DL powstała z papierów z kolekcji Everyday Story 03 , a główny element kartki to różowy wianek i słój pełen kwiatów ze stempli z kolekcji Herbarium, kompozycje wzbogaciłam grafikami z papierów EverydayW kolejnej kartce użyłam stempli do zrobienia  roślinnego tła, a na środku powstałą kompozycja z wazonem z kwiatami w roli głównej. W prosty sposób powstałą wyjątkowa kartka. 
W ostatniej kartce połączyłam papiery z obu kolekcji dokładnie tych oraz tych. Tu postawiłam na centralną kompozycje z motywem doniczkowych kwiatów, wzbogaciłam ją o dodatki ze stempli  konewkę i wianek, całość wykończyłam lekkim chlapaniem i dodałam napis plant mom, z którym tak bardzo się utożsamiam. :) 
Ja uciekam do swoich roślin, a Wam życzę udanego tygodnia, 
Pozdrawiam Magda 


 0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.