Notes z podróży cz.1 | AgnieszkaDWitajcie! Dziś chcę Wam pokazać notesową wersję papierów z kolekcji HELLO WORLD. Jak tylko zobaczyłam notes i dedykowane do niego papiery oraz stemple, wiedziałam co z tego powstanie!


I powstał - wakacyjny album z jednej z naszych wycieczek.
W zeszłym roku zwiedzaliśmy kilka naprawdę pięknych miejsc, postanowiłam więc zrobić sobie taką pamiątkę. Wybrałam do tego celu notes, papiery oraz dodatki w większości z kolekcji HELLO WORLD.
Zapraszam do oglądania zdjęć, których ostrzegam - będzie duuużo.
Album starałam się urozmaicić wprowadzając nowe układy stron oraz różną ilość i rozmiary zdjęć na stronach.  Świetnie się też tu sprawdziło mieszanie różnego rodzaju naklejek i  die cutsów. Szczególnie podobają mi się kolorowe naklejki z podróżniczymi napisami.

Spróbowałam tym razem użyć dużego formatu zdjęć, takich zajmujących całą stronę w notesie. Zdjęcia drukuję na mojej domowej drukarce. Jest to ogromnie wygodne rozwiącanie, ponieważ robiąc taki większy projekt jak album, mogę na bieżąco decydować o wielkości i formacie drukowanych zdjęć. Na papierze A4 mieszczą się trzy takie duże fotki, są one odrobinę węższe niż strona w notesie (podobnie jak papiery), dzięki czemu notes po wypełnieniu wszystkich stron można bez problemu zamknąć.


W moim notesie nie mogło oczywiście zabraknąć stempli. Użyłam kilku zestawów, które razem  świetnie się komponują. Szczególnie polubiłam heksagony, ale o nich więcej napiszę w czerwcowym poście przy okazji pokazywania drugiej części notesu.

To na dzisiaj wszystko, mam nadzieję, że troszkę Was zachęciłam do stworzenie takiego notesu z podróży czy wycieczki.
Dla zachęty dorzucam mapki do kilku układów :)

Miłego scrapowania!
Agnieszka


W pracy użyłam:

Notes Podróżnika - Journey Notebook WHITE -Summer edition  HELLO WORLD  -Notebook edition-zestaw 12 papierów 10x21 cm Let's go - stamp set#93 
Przygoda -small  stamp set #20  Today  -small  stamp set #16   Just Perfect  - stamp set#91 
Nasze miejsce  - stamp set#94 Hello World - Paper strips- sticker set    Hello World - transparent stickers   
Love This View- transparent stickers     
 

6 komentarzy:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.