KIT GOOD TIMES | AgnieszkaDWitajcie! Dziś mam przyjemność pokazać Wam moje dwie prace wykonane z nowego, letniego kitu  GOOD TIMES. Kit jest idealny do prac wakacyjnych, śliczny, pełen letnich wzorów, kolorów, stempli i dodatków.
Na dziś przygotowałam z niego dwa scrapy. Dacie wiarę, że moje zeszłoroczne zdjęcia z wakacji czekają na oscrapowanie? Tak właśnie jest, więc jak tylko te cudeńka wpadły w moje ręce...


Na pierwszym scrapie są siostry zajadające się lodami, na tło poszedł papier w cytryny - myślę, że będzie hitem tego lata! Ja się w nim absolutnie zakochałam! Użyłam tu świetnie pasującego stempla - lodzika oraz napisu z arkusza pochodzącego z kitu. Na layoucie pojawił się również stempel w kształcie heksagonu z napisem "love this" - ten stempel jest spoza kitu, będzie dostępny w letniej kolekcji już niebawem.


W kicie znajdziecie dużą ilość naklejek i die cuts-ów z fajnymi słówkami i grafikami - ja bardzo lubię ich używać, fajnie uzupełniają pracę. W tym kicie die cutsy mnie zachwyciły!


Druga praca powstała na papierze w kropy, z dodatkiem innych arkuszy z tej kolekcji. W dostępnym w kicie zestawie stempli jest wiele bardzo fajnych wzorów, tym razem zdecydowałam się użyć cytryn i budek plażowych. Myślę, że fantastycznie te stemple wyglądałyby pokolorowane, muszę tego spróbować! Spoza kitu ponownie pojawiają się tu heksagony z napisami, których w zestawie będzie kilka do wyboru.


I tu również użyłam die cutsów, naklejek ze słówkami oraz przezroczystej naklejki "love this". Te przezroczyste naklejki najbardziej lubię naklejać bezpośrednio na zdjęcia.
Ja uwielbiam robić scrapy, jest to dla mnie chyba najłatwiejsza i najszybsza forma, wystarczy jedno zdjęcie, kilka papierów, stempli i naklejek, wszystko to trzeba połączyć, przykleić i jest! Cała trudność polega chyba na właściwym doborze papierów do zdjęcia i ich połączeniu. Żeby Wam to choć trochę ułatwić i zachęcić do tworzenia layoutów przygotowałam mapkę, według której robiłam drugiego scrapa.


To wszystko na dziś, mam nadzieję, że spodobały się Wam moje prace :)
W sklepie ruszyła właśnie przedsprzedaż letnich kitów, z których wyczarujecie z pewnością wiele pięknych rzeczy!
Buziaki,
Agnieszka


Korzystałam z:

SCRAPBOOK  creative  kits- May 2019

1 komentarz:

  1. O widzisz... mi ze scrapami nie po drodze, ale dostałam wyzwanie by się przemóc i zrobić, więc szukam fajnej mapki. Twoja jest extra :)

    OdpowiedzUsuń

Zostaw komentarz, będzie nam miło.