Travelers i kartki | Elżbieta Nytko

Witam Was serdecznie!

Dziś mam dla Was pracę wyjątkową dla mnie. Oprócz kartek, które uwielbiam tworzyć, przygotowałam mój pierwszy wpis w travelersie. Do tej pory tylko je podziwiałam, aż w końcu stworzyłam swój.


Wpis mogliście widzieć już w poście z majowym wyzwaniem. Zamiast zdjęcia uwieczniłam w nim wiersz. Jego treść podkreśliłam kwiatowymi stemplami. Odbiłam je na papierze akwarelowym oraz bezpośrednio w notesie. Dzięki temu kwiaty sprawiają wrażenie, jakby wyrastały z kart. 

Pełna kwiatów jest też moja pierwsza kartka.  Z papieru In the garden wycięłam listki. Stanowią one bazę dla bukietu, do którego użyłam naklejek Flowers. Przykleiłam je najpierw na papier wizytówkowy, by dodać im sztywności i móc je dokładnie wyciąć.


Zwróciliście uwagę na kwiaty na kartce? To moja niespodzianka dla Was, którą znajdziecie na końcu postu.

Druga kartka została utrzymana w zupełnie innej stylistyce. Jest oszczędna w kolorach, główną rolę grają czarno - białe elementy. Użyłam do niej stempli z zestawu plannerowego, czyli na pierwszy rzut oka stempli nie pasujących do kartki. Maszynowe pismo w połączeniu z czarnymi elementami nadało kartce nowoczesnego charakteru.


Na koniec obiecana niespodzianka. TUTAJ znajdziecie do pobrania grafikę kwiatów. Jej kolor i styl idealnie będą pasowały do papierów i naklejek z kolekcji Daydream. Jestem bardzo ciekawa jak jej użyjecie. Pochwalcie się koniecznie w komentarzach.

Pozdrawiam!
Ela


W pracy użyłam:
https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Notes-Podroznika-Journey-Notebook-Mixmedia-kraft/623

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Daydream-stamp-set89/810

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Plannerlove-stamp-set48/830

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/DAYDREAM-zestaw-6-papierow-30%2C5x30%2C5cm-paper-set-of-6-/821

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Flowers-3-stamp-set52/829

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Flowers-sticker-set-/818

1 komentarz:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.