Album z Paryża 2 | Ewa Gawdzińska

Cześć! Dzisiaj druga część mojego wiosennego albumu sprzed roku. Zapraszam!

 Podczas układania stron starałam się żeby każda strona dostała chociaż trochę białej przestrzeni - większość ludzi nie zwraca na to uwagi, ale żeby uwydatnić kolory dobrze jest zestawić je z bardzo ciemną, lub bardzo jasną barwą, dzięki czemu delikatne kolory i wzory zaczną przyciągać wzrok. Dla mnie bardzo ważny był efekt czystej i delikatnej przestrzeni, ale gdybym zestawiła kolory z czernią, to album nadal doskonale przyciągałby wzrok ;)Akurat z kolekcją Day Dream pracuje się bardzo łatwo, papiery mają tak delikatne wzory i przepiękne kolory, że pasują dosłownie do każdego typu zdjęć. Uwierzycie że część z nich robiłam telefonem? :) Nawet te delikatnie zbyt jaskrawe świetnie wpisały się w estetykę całego albumu tylko dlatego, że papiery w tle stanowiły doskonałą, delikatną bazę dla wszystkich kolorów na zdjęciach.

W trakcie pracy wypełniłam białe miejsca drobnymi dodatkami: naklejki działają cuda, ale moim ulubionym detalem są stemple, szczególnie te idealnie nieidealne, odbite w taki sposób, w jaki nigdy nie nadrukowałabym tego cyfrowo. Uwielbiam takie delikatne tekstury, nadają pracy fantastycznego charakteru.
Jeśli jeszcze nie widzieliście pierwszej części albumu z jego okładką i przekładkami zapraszam tutaj :) Jeśli chcecie, możecie inspirować się też moim układem stron, poniżej znajdziecie kilka mapek, które wam to ułatwią. Dziękuję za waszą uwagę i do zobaczenia pod koniec maja!


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.