Wpis do TN z łódzkimi kamieniczkami | Elżbieta Nytko

Witam Was serdecznie!

Zapraszam Was dziś na fragment moich wspomnień z marcowego Skrapowiska w Łodzi. Zrobiłam tam kilka fotek okolicznych kamieniczek i postanowiłam uwiecznić je w travellersowym wpisie.


Geometryczne wzory papierów z kolekcji Hello World i stemple z podróżnicznymi napisami świetnie podkreśliły miejski klimat zdjęć.


Papiery z notebookowego zestawu przyciełam i przykleiłam wzdłuż stron travellersa. Na pierwszej stronie w miejscu łączenia odbiłam za pomocą stempli napis. Połączenie drukowanej czcionki i ręcznego pisma bardzo ciekawie wygląda. Stemplowanie wzdłuż linii cięcia papieru sprawia też, że otrzymujemy płynne przejście pomiędzy różnymi paperami.


Na sąsiedniej stronie wykorzystałam heksagonalne stemple. Pozwoliło to również złagodzić linię cięcia papieru użytego jako baza. Stemple odbiłam na papierach użytych na obu stronach, co dodatkowo spaja je kolorystycznie. W środku heksagonów umieściłam napisy - jeden jest odbity a drugi to naklejka. Prawda, że świetnie pasują do siebie?


Na kolejnych stronach znalazło się miejsce na fotkę kolorowego muralu i cytat z piosenki. Wykorzystałam głównie papiery z zestawu Beautiful Life. Tym razem kompozycję ułożyłam w poprzek notesu.


Spodni papier jest z jednej strony przedarty, a z drugiej odcięty nożykiem. Dzięki jednoczesnemu użyciu kolorowych i przezroczystych naklejek nie rzuca się to w oczy, a moim zdaniem nawet dodaje uroku całej kompozycji.


Zachęcam Was również do sięgnięcia po najnowsze kolekcje Studio Forty. Sprawdzą się świetnie w wielu projektach.

Pozdrawiam serdecznie!
Ela


W pracy użyłam:

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/BEAUTIFUL-LIFE-Notebook-edition-zestaw-12-papierow-10x21-cm-/844

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Just-Perfect-stamp-set91/853

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Nasze-miejsce-stamp-set94/854

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Notes-Podroznika-Journey-Notebook-WHITE-Summer-edition/859

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/HELLO-WORLD-Notebook-edition-zestaw-12-papierow-10x21-cm-/861

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Joyful-transparent-stickers-/8571 komentarz:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.